Radomska Grupa Opowiadaczy

i

Autor: FB/Radomska Grupa Opowiadaczy

Radomska Grupa Opowiadczy będzie świętować okrągły jubileusz swojej działalności

2022-04-14 11:37

To już 5 lat - Radomska Grupa Opowiadaczy obchodzi swój okrągły jubileusz istnienia. Świętować będą w Miejskim Ośrodku Kultury Amfiteatr, gdzie zaprezentują nowy program pn. " Baśnie dla dorosłych".

Bawią gawędą Radomian - mowa o Radomskiej Grupie Opowiadaczy, która będzie świętować 5 lecie swojej działalności. Z tej okazji w Miejskim Ośrodku Kultury Amfiteatr odbędzie się jubileuszowy wieczór opowieści gdzie zostanie zaprezentowany nowy program " Baśnie dla dorosłych".

Będzie to zdecydowanie wieczór dla dorosłych. Będą to mocne opowieści, pełne grozy pełne scen, trochę horroru, troszkę strachu, może nawet trochę więcej niż trochę.

mówił Dariusz Wróbel z Radomskiej Grupy Opowiadaczy. Grupa powstała w 2017 roku i do tego czasu spotyka się regularnie, ćwiczy i występuje. - - Przez te 5 lat opowiedzieliśmy wiele historii - dodaje Wróbel.

Szmat drogi i kawał różnej opowieści, bo to o opowieściach przecież. Przez te 5 lat opowiedzieliśmy najróżniejsze historie. Było wiele wieczorków tematycznych. Sama grupa faktycznie liczy 5 lat, a zaczęło się od warsztatów i po tych warsztatach stwierdziliśmy, że tak nam dobrze idzie, że postanowiliśmy założyć Radomską Grupę Opowiadaczy.

Jubileusz Radomskiej Grupy Opowiadaczy już 23 kwietnia o godzinie 19 w Amfiteatrze. Szczegóły dostępne na stronie placówki.