Ruszyła rekrutacja Akademii Przedsiębiorczych Kobiet AWE

i

Autor: FB/Katarzyna Kalinowska - wiceprezydent Radomia.

Ruszyła rekrutacja do Akademii Przedsiębiorczych Kobiet AWE.

2022-10-27 12:35

Trwa rekrutacja do kolejnej edycji Akademii Przedsiębiorczych Kobiet AWE. Organizatorem szkolenia jest American Corner w ścisłej współpracy z Ambasadą USA w Warszawie oraz Amerykańskim Departamentem Stanu. Rekrutacja do programu potrwa do 13 listopada.

Trwa rekrutacja do kolejnej edycji Akademii Przedsiębiorczych Radomianek. Przez 5 miesięcy pod okiem trenerów uczestniczki będą nabywać kompetencji biznesowych. ​Akademia Przedsiębiorczych Kobiet to program realizowany przez American Corner Radom wraz z Ambasadą USA w Warszawie oraz Amerykańskim Departamentem Stanu. - Uczestniczki pod okiem wybitnych trenerów będą zdobywać wiedzę z biznes - mówi Katarzyna Kalinowska, wiceprezydent Radomia oraz partner akademii:

Program kierowany jest do kobiet i to bardzo dobrze, że aktywizuje radomianki i mieszkanki okolic Radomia. W tym roku będzie również aktywizował studentki. Wartość merytoryczna i skład, dobór trenerów prowadzących to znakomita możliwość posiąść kompleksową wiedzę w zakresie budowania swojej marki, zarządzania firmą, tworzenia biznesplanu.

- Radom jest jedynym miejscem w Polsce, gdzie realizowana jest akademia - mówi Dominika Świętońska z Ambasady USA w Warszawie:

To jest program departamentu stanu, który realizowany jest w 90 krajach na świecie od 2019 roku. Cieszymy się bardzo, że mamy takie prężnego partnera American Corner Radom dzięki, któremu możemy właśnie w Radomiu prowadzić ten program i cieszę się, że prowadzimy kolejną edycją wspierającą przedsiębiorczość kobiet. Radom jest to jedyne miejsce w którym realizujemy Akademie Przedsiębiorczych Kobiet.

Do programu mogą się zgłosić studentki do 25 roku i kobiety powyżej 25 roku. Zgłoszenia do programu na podstawie formularzy zgłoszeniowych dostępnych na stronach organizatora będą przyjmowane drogą mailową od 27 października. Rekrutacja potrwa do 13 listopada.