Warsztaty z arteterapii w Miejskiej Bibliotece Publicznej

i

Autor: pixabay

Ruszyły zapisy na warsztaty z arteterapii w Miejskiej Bibliotece Publicznej.

2022-05-12 10:48

Będę lepić, malować, wycinać czy szkicować - mowa o kolejnych warsztatach z arteterapii. Organizatorem wydarzenia jest Miejska Biblioteka Publiczna. Formularz do zapisów dostępny na stronie książnicy.

Ruszyły zapisy na kolejne warsztaty z arteterapii w Miejskiej Bibliotece Publicznej w Radomiu. Głównym celem tych spotkań jest nabycie umiejętności radzenia sobie ze stresem - stwierdza Weronika Chajdu - Wach z działu książki i promocji biblioteki.

Zapraszamy na warsztaty, które pozwolą lepiej poznać nam swoje wnętrze, delikatnie, subtelnie, jak to mówimy nieagresywnie poznawać siebie. Zajęcia w głównej mierze krążą wokół tematu związanego z redukcją stresu. Zapisy już ruszyły, wszystkie informacje i linki dostępne są na stronie Miejskiej Biblioteki Publicznej.

- Tym razem zajęcie chcemy zorganizować dla dzieci i młodzieży - dodaje Chajdu – Wach.

Jak wiadomo dzieciaki mają różne wyzwania, trudności, czy problemy, które właśnie poprzez działania artystyczne mogą wyładować.

Data wydarzenia zostanie opublikowana na stronie Miejskiej Biblioteki Publicznej w Radomiu po zebraniu się pełnej 15 osobowej grupy.