Śmiertelny wybuch w Olszanach w powiecie grójeckim. Nie żyje 43 - letni mężczyzna

2021-04-29 22:24 AD
Olszany pożar
Autor: Archiwum KPP Grójec

Tragedia w powiecie grójeckim. Dziś popołudniu w Olszanach w gminie Jasionna doszło do wybuchu i pożaru. Ze wstępnych ustaleń strażaków i policji najprawdopodobniej eksplodowała butla gazowa. Ofiara to najprawdopodobniej właściciel posesji.

Do tragedii doszło po 13.00. Potężna eksplozja  zniszczyła niewielki dom jednorodzinny, znajdujący się na jednej z posesji w tej miejscowości. Wybuchł silny pożar, który uniemożliwiał wejście ratownikom i strażakom do środka. Akcja gaśnicza trwała do późnego wieczora. Wtedy okazało się, że wybuch nie tylko doprowadził do częściowego zawalenia budynku. W ruinach znaleziono ciało mężczyzny. Z obecnych ustaleń policji wynika, że to 43 - letni właściciel posesji. 

- Obecnie trwa śledztwo, które ustali dokładne okoliczności śmierci mężczyzny i przyczyny eksplozji. Ze wstępnych ustaleń wynika iż budynek nie był zamieszkały na stałe. Mężczyzna, który zginął, był jedyną osobą jaka znajdowała się wewnątrz tego budynku, gdy doszło do wybuchu  - wyjaśnia Agnieszka Wójcik, oficer prasowy Komendy Powiatowej Policji w Grójcu.

Do wieczora na miejscu pracowali policjanci, prokurator i biegli z zakresu pożarnictwa. 

Źródło: Śmiertelny wybuch w Olszanach w powiecie grójeckim. Nie żyje 43 - letni mężczyzna
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany