Bieg Tropem Wilczym

i

Autor: Stowarzyszenie Biegiem Radom

Upamiętnią Żołnierzy Wyklętych - w niedzielę Bieg Tropem Wilczym

2022-02-23 10:54

Przed nami kolejna impreza organizowana przez Stowarzyszenie Biegiem Radom. 27 lutego odbędzie się Bieg Pamięci Żołnierzy Wyklętych - Tropem Wilczym. Zapisanych jest już prawie 300 biegaczy.

Celem imprezy jest oddanie hołdu żołnierzom polskiego podziemia antykomunistycznego i antysowieckiego działającego w latach 1944 –1963 w obrębie przedwojennych granic RP. 

W programie bieg na dystansie 10 km i 1963 m.  Start biegu zlokalizowany będzie przy kościele w Jastrzębi, na drodze prowadzącej w kierunku lasu. 

27 lutego biegamy Tropem Wilczym. Dystans 10 km w Jastrzębi, w znacznej części w terenach leśnych. Pierwsze 2 kilometry zawodnicy przebiegną trasą asfaltową, później do samej mety terenami leśnymi w Puszczy Kozienickiej. Finał na terenie szkoły. Dodatkowo jak co roku przygotowaliśmy bieg na dystansie 1963 m - mówi Tadeusz Kraska prezes Stowarzyszenia

Organizatorzy przygotowali także trasę 5 i 10 km dla miłośników nordic walking.

Cieszymy się, że z dnia na dzień powiększa nam się lista startowa Nordic Walking, na której pojawia się wielu debiutantów - będzie więc okazja do oficjalnego odnotowania swoich życiówek - czytamy na fanpage'u Stowarzyszenia

Godziny startów:

- godz. 14:00 - bieg 1963 metry, NW 5 km i NW 10 km

- godz. 14:30 - bieg 10 km

Sonda
Lubisz biegać?
Źródło: Upamiętnią Żołnierzy Wyklętych - w niedzielę Bieg Tropem Wilczym