Bieg Kazików

i

Autor: Artur Błasiński

Wracają po rocznej przerwie. Przed nami Bieg Kazików

2022-03-23 11:04

Już w najbliższą niedzielę (27 marca) odbędzie się Bieg Kazików. Będzie to czternasta edycja. Start i meta na ul. Żeromskiego przed Urzędem Miejskim w Radomiu.

W programie bieg na 10 km, bieg charytatywny, a także wyścigi dla dzieci i młodzieży. Tradycyjnie trasa biegu przebiega przez ścisłe centrum miasta. Start i meta zlokalizowana zostanie na miejskim deptaku, przed Urzędem Miejskim. Dotychczas, organizatorzy przyjęli już ponad 700 zgłoszeń do biegów.

O godzinie 11 rozpocznie się start Biegów Dzieci w kategoriach przedszkolaków i szkół podstawowych. Na godzinę 12:00 zaplanowano start do biegu dobroczynnego „RazemdlaMarka”. Celem biegu jest pomoc w rehabilitacji tego młodego chłopca. Start Biegu Kazików na dystansie 10 km rozpocznie się o 13.15.

Jak będzie wyglądała trasa Biegu Głównego??

Trasa, to pętla o długości 5 km, którą uczestnicy pokonają dwukrotnie. Będzie prowadzić przez ścisłe centrum Radomia, ulicami, Żeromskiego, Podwalną, Rynkiem, Reja, Struga, przez plac Jagielloński, Stańczyka, Niedziałkowskiego, Słowackiego oraz przez Park Kościuszki.

Przypomnijmy, Bieg Kazików w najbliższą niedziele (27 marca).  Start i meta na ul. Żeromskiego przed Urzędem Miejskim w Radomiu. 

Źródło: Wracają po rocznej przerwie. Przed nami Bieg Kazików