Szukają pamiątek z okazji 25-lecia istnienia Publicznej Szkoły Podstawowej nr 4 w Radomiu.

i

Autor: A.B od lewej: Marta Olejnik - nauczyciel bibliotekarz i główny organizator obchodów w szkole, Łukasz Zawistowski - dyrektor PSP nr 4 w Radomiu.

Zbliża się 25-lecie istnienia radomskiej „czwórki”.

2022-11-07 12:12

Poszukują dyplomów, świadectw, a nawet zeszytów czy starych podręczników- z okazji zbliżającego się 25-lecia istnienia Publicznej Szkoły Podstawowej nr 4 w Radomiu dyrekcja poszukuje absolwentów placówki, którzy mogą posiadać pamiątki związane ze szkołą. Okrągły jubileusz PSP nr 4 w Radomiu odbędzie się 3 marca 2023 roku.

Wielkimi krokami zbliża się 25 lecie istnienia Publicznej Szkoły Podstawowej nr 4 w Radomiu. "Czwórka" zaprasza wszystkich absolwentów, byłych pracowników i wszystkie osoby, które były związane z placówką o wsparcie w organizacji wydarzenia. - Szukamy pamiątek związanych z naszą szkołą - mówi Łukasz Zawistowski, dyrektor placówki:

Zwracam się do was wszystkich ze szczególną prośbą do absolwentów, do rodziców, do obecnych uczniów, do byłych uczniów, do wszystkich przyjaciół szkoły, jeżeli jesteście w posiadaniu jakichkolwiek pamiątek związanych z naszą szkołą, czyli podręczniki, zeszyty, sprawdziany, zdjęcia, dyplomy, świadectwa bardzo prosimy o przynoszenie wszystkiego do naszej szkolnej biblioteki.

- Zależy nam, aby móc pokazać te wszystkie pamiątki z całego okresu działania szkoły – mówi Marta Olejnik, nauczyciel bibliotekarz oraz główny koordynator jubileuszowych obchodów w szkole:

To nasza ogromna prośba, aby przynieść to co mamy w domu, te wszystkie pamiątki związane z latami szkolnymi, abyśmy wszyscy podzielili się tymi pamiątkami, tak, żebyśmy wszyscy razem mogli przeżyć na nowo 25 lat działania naszej szkoły.

Pamiątki można przynosić do połowy grudnia do szkolnej biblioteki przy ulicy Wyścigowej 49 od poniedziałku do piątku w godzinach od 8 do 17. Impreza jubileuszowa z okazji 25-lecia istnienia Publicznej Szkoły Podstawowej nr 4 w Radomiu odbędzie się 3 marca.