AGBE rusza na podbój świata disco polo – jej “Tańczmy Latino” rozgrzewa TikToka do czerwoności

i

Autor: Screenshot Youtube/ AGBE Official AGBE rusza na podbój świata disco polo – jej “Tańczmy Latino” rozgrzewa TikToka do czerwoności

Disco polo

AGBE dołączy do grona topowych wokalistek disco polo? Jej nowy utwór rozkochał w sobie słuchaczy

2023-08-17 19:50

AGBE zaczynała jako influencerka podbijająca TikToka, a jakiś czas temu spróbowała swoich sił w muzyce. I trzeba przyznać, że idzie jej naprawdę świetnie – “Ona działa na mnie jak” w duecie z Dawidem Narożnym to niekwestionowany hit tegorocznych wakacji, który od dawna nie schodzi z pierwszego miejsca naszej Best Listy. Wokalistka nie spoczęła jednak na laurach i kilka dni temu wypuściła solowy numer.

“Tańczmy Latino” przebił już granicę pół miliona wyświetleń na YouTube, ale to na TikToku robi prawdziwą furorę – internauci tak zakochali się w skocznej i pełnej pozytywnej energii piosence, że ochoczo nagrywają własne interpretacje, tudzież układy taneczne. A pozytywnym opiniom nie ma końca.

CZYTAJ TAKŻE: Skolim zrobił drogi prezent swoim fanom. Nie odstępują go na krok!

AGBE rusza na podbój świata disco polo – jej “Tańczmy Latino” rozgrzewa TikToka do czerwoności

W “Tańczmy Latino” AGBE wykorzystuje swoje największe wdzięki – melodyjny głos i pozytywną energię, która aż bije od jej solowego kawałka. Wokalistka pokazała tym samym, że “Ona działa na mnie jak” z Narożnym nie było tylko sympatycznym “wypadkiem przy pracy”, ani jednostrzałowym osiągnięciem, a raczej początkiem obiecującej kariery.

“Tańczmy Latino” rośnie w siłę i zajmuje obecnie 12. miejsce karty Na Czasie. Tymczasem AGBE dba o swoją tiktokową społeczność i zapowiada trasę koncertową z Dawidem Narożnym. Czy rosnąca gwiazda zostanie naszą królową latino (bo króla już przecież mamy)? Czas pokaże.

- Ta piosenka stawia na nogi i same nogi chcę tańczyć ❤agbe robisz dobrą robotę i czekamy na następny hit bo twoje hity są najlepsze ❤

- Ależ to buja aż chce się tańczyć ❤ daje muze na całą moc 🎉

- To jest Hit wpada szybko w ucho 😊 ciągle to nucę ❤

- AGBE gratulacje. Świetna nuta. To dopiero będzie hit lata

… chwalą internauci.

Jak dobrze znasz najpopularniejszych wokalistów disco polo? Sprawdź się w naszym quizie!

Pytanie 1 z 6
Marcin Miller to lider zespołu…
VOX: torebkowe skarby