Skolim zrobił drogi prezent swoim fanom. Nie odstępują go na krok!

i

Autor: Instagram.com/skolim__

król latino

Skolim zrobił drogi prezent swoim fanom. Nie odstępują go na krok!

2023-08-16 10:59

Skolim to muzyk, dla którego jego fani są bardzo ważni. Często utrzymuje z nimi kontakt w mediach społecznościowych, regularnie wydaje nowe piosenki i koncertuje każdego tygodnia. Ostatnio wokalista postanowił zrobić dla swoich wielbicieli wyjątkowy prezent. To naprawdę uroczy gest z jego strony!

Skolim zaskakuje fanów

Konrad Skolimowski to artysta, który nie zapomina o swoich fanach. Piosenkarz mający na swoim koncie, takie hity jak "Wyglądasz idealnie", "Kiss me baby" czy "Nie dzwoń do mnie mała" regularnie utrzymuje kontakt ze swoimi wielbicielami. Często dodaje storiesy na swojego Instagrama, a także prowadzi live'y na Tik Toku, na których rozmawia ze swoimi fanami. Niejednokrotnie odpowiada też na ich komentarze, a także udostępnia relacje, które jego miłośnicy dodają do sieci. Ci odwdzięczają mu się m.in. kolejnymi wyświetleniami pod piosenkami, ale nie tylko. Część fanek robi sobie bowiem nawet tatuaże z napisem "Skolim", które mają być wyrazem uznania dla muzyka. Tym razem to Konrad postanowił uhonorować swoich fanów i zrobił to w naprawdę wyjątkowy sposób!

Cały Ja - Skolim

Skolim zapłacił fanom za hotel

Każda większa gwiazda ma fanów, na których może liczyć zawsze. To osoby, które podróżują za swoim idolem po całej Polsce i bawią się na koncertach nawet w najodleglejszych zakątkach Polski. Na takie uznanie może też liczyć Skolim. Muzyk pochwalił się ostatnio na Instagramie, że wynajął dla dwójki swoich fanów pokój w hotelu.

Dzisiaj wynająłem kochanym fanom pokój są z nami przez 2 miesiące na 20ym koncercie i jeżdżą 10 dni pod rząd. Cieszę się ich szczęściem. Są moją motywacją.

- czytamy na story Skolima.

Na zdjęciu możemy zobaczyć mężczyznę i kobietę, którzy są w siebie wtuleni. Na fotce jest również alkohol, co może świadczyć o tym, że Konrad wzniósł też ze swoimi fanami jakiś toast. Jedno jest pewne - to bardzo uroczy gest z jego strony i pokazuje, że fani mogą zawsze na niego liczyć.

Hardcorowy quiz dla fanów disco polo. Ilu wokalistów rozpoznasz tylko po oczach?

Pytanie 1 z 10
Czyje to oczy?
Czyje oczy Skolim