Aleksandra Żebrowska w ciąży?! Tym zdjęciem strollowała fanów

i

Autor: Screenshot Instagram/ olazebrowska; AKPA Aleksandra Żebrowska w ciąży?! Tym zdjęciem strollowała fanów

Celebryci

Aleksandra Żebrowska w ciąży?! Tym zdjęciem strollowała fanów

2024-02-01 21:57

Aleksandra Żebrowska to żona popularnego aktora Michała Żebrowskiego, a także matka czwórki dzieci, która ochoczo relacjonuje w social mediach kulisy ich życia codziennego. Czyżby jednak ich rodzinka miała się wkrótce powiększyć? Na ten żart z pewnością nabrało się wiele osób.

Aleksandra Żebrowska z brzuszkiem na Instagramie – to 5. trymestr

Aleksandra Żebrowska słynie z olbrzymiego dystansu do siebie i specyficznego poczucia humoru. Jej konto na Instagramie śledzi ponad 400 tys. osób, które powinny przyzwyczaić się już, że celebrytka lubi ich trollować. Teraz przeszła chyba samą siebie.

SPRAWDŹ TEŻ: To już pewne! Magda Narożna wyjeżdża do Stanów Zjednoczonych. Co z jej karierą w Polsce?

W środowy wieczór Aleksandra Żebrowska wrzuciła na InstaStories zdjęcie z brzuszkiem, jasno sugerując, że spodziewa się kolejnego dziecka. Uważni internauci z miejsca powinni jednak wyłapać, że coś jest nie tak – gwiazda napisała bowiem, że to już piąty trymestr, a ciąża ma to do siebie, że trwa trzy.

O co więc chodziło? Owszem, o ciążę, ale… spożywczą. Aleksandra Żebrowska wróciła bowiem z kolacji i postanowiła jednocześnie zażartować ze swoich fanów, ale także znormalizować to, że po posiłku, a już zwłaszcza obfitym, każda kobieta ma wystający brzuszek i nie ma w tym nic złego.

Piąty trymestr. Ciąża ma trzy trymestry - czwarty to połóg, piąty to spożywcza. Z mojego punktu widzenia trzeci i piąty najbardziej się dłużą – napisała.

Aleksandra Żebrowska z brzuszkiem na Instagramie – to 5. trymestr

i

Autor: Screenshot Instagram/ olazebrowska Aleksandra Żebrowska z brzuszkiem na Instagramie – to 5. trymestr

Z tymi pytaniami poradzą sobie tylko prawdziwi fani disco polo. Znasz odpowiedź na wszystkie? [QUIZ]

Pytanie 1 z 10
Jak nazywa się wokalistka zespołu Piękni i Młodzi?
VOX: torebkowe skarby