Andziaks i Luka

i

Autor: Materiały TVN

AZJA EXPRESS 2023

Andziaks i Luka wygrali "Azja Express". W komentarzach zrobiło się gorąco

2023-05-28 8:48

Wielki finał "Azja Express" już za nami. W sobotę 27 maja poznaliśmy zwycięzców popularnego show, które od kilku ostatnich tygodni budzi wiele emocji wśród widzów. Program wygrali Andziaks i Luka, co chyba nie spodobało się wielu oglądającym. Oburzenia ze strony oglądających nie brakuje!

Zwycięzcy "Azja Express" to zawsze gorący i szeroko komentowany temat. Przez kilka tygodni uczestnicy programu mierzyli się z trudnym wyścigiem pełnym różnych niespodzianek i wymagających wyzwań. W trzeciej edycji mogliśmy oglądać na ekranie, m.in. Paulinę Krupińską z Izabelą Połeć, Adama Zdrójkowskiego z ojcem, Wojciecha Łozowskiego z Bartoszem Kochankiem, czy Reni Jusis z Remigiuszem Dorawą. Swój udział wzięli też Kasia i Jędrek z "Gogglebox." oraz Andziaks i Luka. Szczęście w programie dopisało tej ostatniej parze, która dotarła do wielkiego finału i wygrała, co nie spodobało się niektórym widzom.

ZOBACZ RÓWNIEŻ: Kiedy powtórka Azja Express 2023? O której godzinie powtórki i gdzie oglądać odcinki?

Tribbs chce na Eurowizję, ALE... To spore zaskoczenie!

Andziaks i Luka wygrali "Azja Express". Widzowie komentują

Zwycięzcy "Azja Express" wzbudzili wiele emocji wśród widzów, co można zobaczyć w komentarzach na mediach społecznościowych stacji. Oczywiście nie brakuje wielu pozytywnych komentarzy i licznych gratulacji, ale pojawia się również sporo głosów na temat tego, w jaki sposób para wygrała program. Niektórzy zarzucają jej oszustwo, jeszcze inni twierdzą, że to ustawka, a Andziaks i Luka totalnie na to nie zasługiwali. Poniżej możecie zapoznać się z kilkoma wiadomościami, które skierowane są w stronę zwycięzców po emocjonującym finałowym epizodzie. Zgadzacie się z takimi opiniami?

Jak może wygrać ktoś, kto oszukiwała w niejednym odcinku??

Wiedziałam po tym jak odpadli tata z synem, trochę oszukali i przeszli, nie ładnie 🙄

Kto to w ogóle jest?

Nie zasłużyli.

Beznadzieja i ustawka, bo niby miłość wygrywa wszystko... Masakra [...]

Czy to żart?

Sorki ale ta zwyciężczyni kilka razy oszukiwała podczas programu. Tak więc coś tu nie tak

Źródło: Andziaks i Luka wygrali "Azja Express". W komentarzach zrobiło się gorąco