Angelika Żmijewska pisała licencjat o Top Girls! Zdradziła jaki był temat

i

Autor: Screenshot Instagram/ angelika.zmijewska Angelika Żmijewska pisała licencjat o Top Girls! Zdradziła jaki był temat

Gwiazdy disco polo

Angelika Żmijewska pisała licencjat o Top Girls! Zdradziła jaki był temat

2023-09-18 9:32

Angelika Żmijewska z Topky była niegdyś wokalistką innego popularnego zespołu disco polowego – Top Girls. Przed dwoma laty, wraz z Paulą Karpowicz, odeszła jednak i wspólnie założyły duet, w którym działają do dziś – z dużym powodzeniem i sukcesami na koncie. Piosenkarka wspomniała jednak ostatnio o swojej przeszłości z “konkurencyjną” grupą.

Gdy we wrześniu 2021 roku gruchnęła wiadomość o odejściu Angeliki Żmijewskiej i Pauli Karpowicz z Top Girls, fani disco polo zadrżeli. Okazało się jednak, że dziewczyny będę teraz działać w innej formacji – duecie Topky. Od tamtej pory wydały już kilka dużych hitów, koncertują i nagrywają. Krótko mówiąc – powodzi im się. Angelika odkopała jednak ostatnio coś, co sprawiło, że wróciła wspomnieniami do przeszłości. Wyznała przy okazji, że temat jej pracy dyplomowej był silnie powiązany z Top Girls.

CZYTAJ TAKŻE: Topky zapowiadają nowy utwór. Kiedy premiera kolejnego kawałka Pauli i Angeliki?

Angelika Żmijewska pisała licencjat o Top Girls – jaki był temat

Na InstaStory Angeliki pojawiło się jej “znalezisko”, czyli praca licencjacka. Ujawniła wówczas, że pisała o marketingu w branży muzycznej i opierała się głównie na własnych doświadczeniach, związanych z działaniem w Top Girls.

Pisałam o marketingu w branży muzycznej, co pięknie wiązało się z moją pracą wokalistki, więc pisałam podając przykłady strategii promowania muzyki na podstawie mojego wcześniejszego zespołu Top Girls – napisała.

Topky czy Top Girls? Rozpoznaj zespół po fragmencie utworu

Pytanie 1 z 6
“Próbuj przekonać mnie czynami, nie chcę słów’
Topky czy Top Girls? QUIZ. Rozpoznaj zespół po fragmencie utworu
Topky o pierwszym roku istnienia - Goście Jest Weekend w VOX FM