Angelika Żmijewska z Topky weszła na stół. I się zaczęło...

i

Autor: Instagram.com/angelika.zmijewska

disco polo

Angelika Żmijewska z Topky weszła na stół. I się zaczęło...

2024-01-12 14:35

Fani disco polo znają ją doskonale! Angelika Żmijewska to jedna z najpopularniejszych gwiazd disco polo. Piosenkarka wraz z Paulą Karpowicz występuję w zespole Topky, tworząc numery, które szybko zyskują miano hitów. Ostatnio wokalistka postanowiła zaskoczyć swoich fanów jej relacją na Instagramie. Angelika weszła na stół!

Angelika Żmijewska zaczęła wywijać na stole

Angelika Żmijewska jest doskonale znana wszystkim fanom disco polo. To ona przed laty tworzyła pierwszy skład Top Girls wraz z Paulą Karpowicz i Justyną Lubas. Z czasem jednak dziewczyny podjęły decyzję o odejściu z zespołu i Angelika Żmijewska wraz z Paulą Karpowicz założyła formację Topky. I chyba nie wyszła na tym źle. Numery wydawane przez Topky gromadzą w sieci wielomilionowe wyświetlenia, a zarówno Paula Karpowicz, jak i Angelika Żmijewska nie narzekają na brak zainteresowania ze strony fanów. Ci tłumnie pojawiają się na ich koncertach, chętnie słuchają nowości od dziewczyn, a także obserwują je na Instagramie. Angelika Żmijewska na swoim profilu zgromadziła już ponad 136 tysięcy fanów! Ostatnio wokalistka postanowiła pokazać się im od prywatnej strony. I... weszła na stół!

Topky o pierwszym roku istnienia - Goście Jest Weekend w VOX FM

Angelika Żmijewska to królowa bilarda?

Fani Angeliki Żmijewskiej, którzy śledzą ją na jej profilu na Instagramie wiedzą doskonale, że wokalistka ma mnóstwo pracy. A jasnym jest również, że dla odpowiedniego bilansu, w życiu trzeba znaleźć i czas na odpoczynek. Z tego zdaje sobie sprawę i Angelika Żmijewska. Dlatego ostatnio piosenkarka zespołu Topky postanowiła się trochę rozerwać. Wraz ze swoją ekipą wybrała się, by zagrać w bilard! Jednak dla niektórych mogła być to gra dość zaskakująca. Angelika, by trafić w jedną z bil postanowiła bowiem usiąść pośladkami na stole do gry! Potem nachyliła się z kijem, wycelowała, uderzyła i... trafiła! Jak widać taka technika się jej opłaciła, choć sama Angelika podpisała relację z tego popisu: "Wyjaśnij mi ktoś taką technikę" i dodała emotkę śmiechu. Cóż, nie od dziś wiadomo, że nie liczy się technika, a efekt.