Angelika Żmijewska z Topky zrobiła drogie zakupy! Teraz prosi fanów o pomoc

i

Autor: Instagram.com/angelika.zmijewska Angelika Żmijewska z Topky zrobiła drogie zakupy! Teraz prosi fanów o pomoc

disco polo

Angelika Żmijewska z Topky zrobiła drogie zakupy! Teraz prosi fanów o pomoc

2024-01-24 11:51

Angelika Żmijewska z zespołu Topky zrobiła rzecz, która jest marzeniem dla wielu osób. Popularna piosenkarka pochwaliła się w sieci drogim zakupem. I od razu posypały się gratulacje. Teraz jest przed nią jednak cała masa pracy. Dlatego znana wokalistka postanowiła poprosić o pomoc swoich fanów na Instagramie.

Angelika Żmijewska wiek, Instagram

Tę wokalistkę disco polo znają doskonale wszyscy fani tego gatunku. Angelika Żmijewska to jedna z najpopularniejszych piosenkarek w naszym kraju, która od kilku lat występuje w zespole Topky, a wcześniej współtworzyła grupę Top Girls. Gwiazda może pochwalić się m.in. takimi kawałkami, jak "Pokora", "Szpile" i "Zatańcz ze mną". Pod tymi kawałkami w sieci obserwujemy wielomilionowe wyświetlenia. Na brak zainteresowania gwiazda nie narzeka też na jej profilu na Instagramie. Tam 30-letnią piosenkarkę śledzi ponad 136 tysięcy osób. Angelika Żmijewska z Topky regularnie przekazuje obserwatorom najnowsze wieści odnośnie tego, co u niej słychać. Ostatnio pochwaliła się im drogim, nowym zakupem. Znana wokalistka kupiła sobie bowiem mieszkanie, a teraz czeka ją mnóstwo pracy.

24H W ZAGRODZIE DLA KONI! - PAWELEC ROBI ROBOTĘ

Angelika Żmijewska z nowym mieszkaniem

Posiadanie własnego mieszkania, to marzenie dla wielu osób. Nie wszyscy mogą sobie jednak na to pozwolić. Angelika Żmijewska z zespołu Topky właśnie spełniła to marzenie. Teraz popularną wokalistkę czeka dużo pracy. Z nagrania, które pojawiło się na Instagramie Angeliki wynika bowiem, że nabyła mieszkanie w stanie deweloperskim, a to oznacza, że wszystko będzie jeszcze trzeba powykańczać. Dlatego piosenkarka zespołu Topky zwróciła się do fanów z prośbą o pomoc. Poprosiła, by fani podrzucili jej kilka namiarów na dobre marki i firmy, które mogłoby jej pomóc w urządzaniu własnego M. W komentarzach popłynęło mnóstwo pozytywnych reakcji i gratulacji dla gwiazdy. Z takim w wsparciem wokalistka na pewno doskonale sobie poradzi z urządzeniem swoich czterech kątów.