Bayera idzie jak burza! Nowość Cześć Goodbye w TOP20 na YouTube!

i

Autor: Instagram.com/BayeraMusic Bayera idzie jak burza! Nowość "Cześć Goodbye" w TOP20 na YouTube!

Bayera idzie jak burza! Nowość "Cześć Goodbye" w TOP20 na YouTube!

2022-04-12 11:50

Zespół Bayera pnie się na szczyt! Sukcesu - w tak szybkim tempie - nie spodziewali się nawet sami twórcy! Najnowszy numer formacji "Cześć Goodbye" w zawrotnym tempie bije rekordy popularności. Singiel jest już w TOP20 muzyka w serwisie YouTube! Wokaliści nie kryją radości, a fani komentują: "Jest moc". Przeczytaj!

Ta nowość w zawrotnym tempie bije rekordy popularności. "Cześć Goodbye", czyli najnowszy singiel od zespołu Bayera, jeszcze chwilę temu miał swoją premierę, a już może pochwalić się wspaniałym wynikiem. Formacja w czwartek, 7 kwietnia 2022 roku, wypuściła klip do najnowszego utworu "Cześć Goodbye". W niecałą dobę od premiery teledysku w popularnym serwisie YouTubie, utwór zajął 33. miejsce na karcie na czasie. Więcej o tym pisaliśmy TUTAJ.

"Cześć Goodbye" na 18. miejscu  na karcie na czasie w YouTube! Fani: "Jest moc"

Jednak to nie koniec osiągnięć formacji. Najnowsza piosenka grupy Bayera znalazła się już w TOP20 muzyka w popularnym serwisie YouTube. Singiel "Cześć Goodbye" zajął też 18. miejsce na karcie na czasie w tej kategorii. Formacja pochwaliła się tym wynikiem w swoich mediach społecznościowych. Wokaliści nie kryją radości, a fani komentują: "Jest moc!", "Piosenka jest mega!", "Sztosik! Utworek wymiata, można słuchać bez końca". Grupa nie zamierza jednak osiąść na laurach i zaznacza na swoim profilu na Instagramie: "300 tys. przebite. Zmierzamy w kierunku 0,5 mln!". Nie pozostaje nam nic innego, jak tylko ponownie pogratulować wyniku. Trzymamy kciuki za kolejne osiągnięcia!

Pierwsza Zmiana na TikTok’u