Nowość od Bayery hitem! Od razu po premierze trafiła na kartę na czasie! Fani: Jest ogień

i

Autor: Instagram.com/BayeraMusic Nowość od Bayery hitem! Od razu po premierze trafiła na kartę na czasie! Fani: "Jest ogień"

Bayera na szczycie! Nowość bije rekordy popularności! Fani: "Jest ogień!"

2022-04-08 9:52

Takiego sukcesu może pozazdrościć niejeden wokalista. Zespół Bayera, słynący m.in. z takich przebojów jak "Popłyniemy", "Do samego rana" czy "Lalę poznałem", wydał nowy singiel zatytułowany "Cześć goodbye". W niecałą dobę po premierze tego utworu w serwisie YouTube klip trafił na kartę na czasie i jest w tym momencie jednym z najchętniej oglądanych teledysków! Formacja nie może wyjść z zachwytu, a fani nie szczędzą gratulacji. Przeczytaj!

Zespół Bayera nie raz udowodnił, że wie co trzeba zrobić, by stworzyć przebój. Jednak tym razem możemy przypuszczać, że sukcesu - w tak szybkim tempie - nie spodziewali się nawet sami twórcy! Formacja w czwartek, 7 kwietnia 2022 roku, wypuściła klip do najnowszego utworu "Cześć goodbye". W niecałą dobę od premiery teledysku w popularnym serwisie YouTubie, utwór zajął 33. miejsce na karcie na czasie. Tym samym jest w tym momencie jednym z najchętniej oglądanych teledysków w Polsce! W momencie pisania tego artykułu, nowość od grupy Bayera ma już ponad 75 tysięcy wyświetleń!

Nowość od Bayery hitem! Od razu po premierze trafiła na kartę na czasie! Fani: "Jest ogień"

Zespól pochwalił się swoim osiągnięciem w mediach społecznościowych. Jak możecie zobaczyć poniżej, formacja nie może wyjść z zachwytu, a fani nie szczędzą gratulacji. "Jest ogień", "WOW", "Jest petarda!" - piszą w komentarzach. Radio VOX FM oczywiście przyłącza się do gratulacji. Słuchajcie nas uważnie - być może lada moment hit trafi do Best Listy VOX FM?