Bayera zaprosił na scenę wyjątkowych gości. Słodziaki

i

Autor: AKPA, Instagram/bayeramusic

disco polo

Bayera zaprosił na scenę wyjątkowych gości. "Słodziaki"

2023-07-19 11:22

Koncerty muzyków disco polo to zawsze ogromne show. Nie tylko za sprawą iluminacji, tancerzy i kreacji, ale często i samego podejścia artystów do swoich fanów. Ci niejednokrotnie prowadzą z nimi rozmowy, pytają o to jaki numer zagrać, a także rzucają płyty w tłum. Lider zespołu Bayera poszedł o krok dalej. I na scenę zaprosił specjalnych gości.

Bayera zaskakuje

Zespół Bayera to jedna z najbardziej rozpoznawalnych formacji w naszym kraju. Hity Radka Kudelskiego "Obrączki szczerozłote" i "Do samego rana" biją rekordy wyświetleń w sieci, a sam muzyk podróżuje po całej Polsce. Przy jego numerach świetnie bawią się goście na weselach, ale także fani piosenkarza na koncertach. A na tych zazwyczaj jest prawdziwy ogień. Niektórzy fani porównują nawet Radka Kudelskiego do Roberta Lewandowskiego. I patrząc na wyświetlenia w sieci, takie słowa wydają się być uzasadnione. Prawie pod każdą swoją piosenką Bayera ma po kilka milionów odsłon. A słynne "Obrączki szczerozłote" przekroczyły już próg 43 milionów wyświetleń! Dlatego trudno wyobrazić sobie koncert Radka bez tego numeru. Tak było i na jednym z ostatnich występów w Izbicy Kujawskiej, gdzie artysta zaprosił na scenę nietypowych gości.

Pierwsza Zmiana Show Radek Liszewski

Bayera z fanami na scenie

Bayera był w minioną niedzielę jedną z gwiazd "Pikniku Izbica" w Izbicy Kujawskiej. Fani, jak zawsze mogli usłyszeć największe hity tego wykonawcy, a na widowni był prawdziwy szał. Jeszcze goręcej zrobiło się, gdy Radek Kudelski zaprosił na scenę dwoje uroczych gości. Razem z wokalistą na estradzie pojawił się kilkuletni Wojtek i jego siostra. Chłopiec zaśpiewał słynne "Popłyniemy", a dziewczynka "Obrączki szczerozłote". Fani Bayery byli zachwyceni! A wyrazy uznania dla młodych talentów wyrazili też komentujący w sieci.

Młodzi znają twoje utworki na pamięć SUPEROWO 🔥😍

Słodziaki 😍

Zapraszanie młodych na scenę jest bardzo fajne, a czasem można odkryć super talenty muzyczne, o których oni nawet mogą nie wiedzieć, to świetna inicjatywa ❤️

- czytamy w komentarzach pod filmem z tego występu, który Bayera zamieścił na swoim Instagramie.

Sądząc po uśmiechu Radka Kudelskiego na nagraniu, on sam chyba też był zachwycony wykonaniem młodych talentów. Czy rośnie mu konkurencja? A może w przyszłości będziemy mogli liczyć na wspólny numer? To byłoby coś!

Największe polskie przeboje lat 2000. Komplet punktów zdobędą nieliczni! [QUIZ]

Pytanie 1 z 10
Dokończ tekst piosenki: Wielkomiejski szum, natłok wrażeń, Szukam znaku, który się okaże drogowskazem...