Beata Kozidrak skomentowała piosenkarzy disco polo. Odpowiedział jej Radek Liszewski z zespołu Weekend

i

Autor: AKPA, Tomasz Radzik

disco polo

Beata Kozidrak skomentowała piosenkarzy disco polo. Odpowiedział jej Radek Liszewski z zespołu Weekend

2023-11-06 22:40

Beata Kozidrak to bez wątpienia jedna z najpopularniejszych polskich wokalistek. Gwiazda zespołu Bajm wykreowała mnóstwo polskich hitów, które znane są w całej Polsce i poza jej granicami. Ostatnio diwa wypowiedziała się o muzykach disco polo. Skomentował to jeden z nich - Radek Liszewski z zespołu Weekend.

Beata Kozidrak wypowiedziała się o disco polo

Tej wokalistki nikomu nie trzeba przedstawiać. Beata Kozidrak od blisko 45 lat występuje na polskiej scenie muzycznej razem z zespołem Bajm. To ona wykreowała takie hity, jak "Biała armia", "Szklanka wody" czy "Co mi panie dasz?". Piosenkarka słynie z tego, że często nie gryzie się w język i mówi to, co myśli. Ostatnio postanowiła zabrać głos nt. muzyki disco polo. Nie była zresztą pierwsza. Jakiś czas temu ostro o graniu utworów Zenka Martyniuka i Sławomira wypowiedziała się reżyserka filmu "Dziewczyny z Dubaju" Maria Sadowska. Swoje trzy grosze na temat disco polo dorzuciła też Izabela Trojanowska. Co powiedziała natomiast Beata Kozidrak? Ta w rozmowie z CGK stwierdziła, że nigdy nie wystąpiłaby na jednej scenie z muzykami disco polo. Głos na ten temat postanowił zabrać Radek Liszewski z zespołu Weekend.

Radek Liszewski & Kamil Kossakowski - Za Tobą pójdę jak na bal| Duety Jakich Świat Nie Słyszał VOXFM

Radek Liszewski o muzyce disco polo

O wypowiedź Beaty Kozidrak nt. grania na scenie z muzykami disco polo Radka Liszewskiego z zespołu Weekend zapytał portal swiatgwiazd.pl. Muzyk początkowo dość wymijająco zaczął odpowiadać, zastanawiając się, czy ta wypowiedź faktycznie miała miejsce. Potem jednak podkreślił, że nie raz zdarzało się grać mu z Beatą Kozidrak na jednej scenie. Oczywiście nie jednocześnie. Wokalista podkreślił też, że nikt na nikogo się nie obraża i nie gniewa. Zauważył, że fani pojawiają się zarówno na jego koncertach, jak i na koncertach zespołu Bajm. Jak widać lider zespołu Weekend raczej nie będzie chował dłuższej urazy za takie słowa z ust znanej, polskiej piosenkarki. Jego odpowiedź pokazuje jednocześnie, że ma spory dystans i pozytywnie podchodzi do świata. Nic tylko pogratulować!

Listen on Spreaker.