Bedi powraca do miłosnych klimatów. Utwór “Twoje Czarne Oczy” zadowolił fanów muzyka

i

Autor: Screenshot Youtube/ Fabryka Przebojów Noizz Bros | Disco Polo & Dance Bedi powraca do miłosnych klimatów. Utwór “Twoje Czarne Oczy” zadowolił fanów muzyka

Disco polo

Bedi powraca do miłosnych klimatów. “Twoje Czarne Oczy” to „piosenka z przesłaniem”?

2023-05-18 23:41

Bedi zalicza powrót do korzeni. Jego nowy utwór to miłosna ballada, które z pewnością zmiękczy wiele serc. A przy okazji podbije listy przebojów, bo odzew jest bardzo entuzjastyczny!

Bedi, czyli Dawid Bedecki, to popularny artysta disco polo, który zasłynął w całym kraju swoim utworem “To co chciałbym Ci dać” z 2019 roku. Od tamtej pory doczekał się kilku kolejnych przebojów oraz oddanego grona fanów. Muzyk nie ogranicza się wyłącznie do skocznego disco polo (i w ogóle jednego gatunku, w końcu zaskoczył słuchaczy swoim coverem rockowego “Chcemy być sobą”), ale stawia często na miłosne ballady, do których niejeden słuchacz płakał po nocach za straconą miłością.

Jeśli należycie do entuzjastów tej bardziej romantycznej strony Bediego, mamy dla was dobre wieści – właśnie pojawił się jego nowy utwór, który z pewnością przypadnie wam do gustu.

CZYTAJ RÓWNIEŻ: Nowa wokalistka Pięknych i Młodych podbije świat disco polo? Ela Kliś zapowiada autorski klip!

Bedi powraca. Utwór “Twoje Czarne Oczy” zadowolił fanów muzyka

18 maja 2023 roku odbyła się premiera nowego singla Bediego, “Twoje Czarne Oczy”. Jest to kontynuacja klimatów muzycznych szczególnie bliskich Dawidowi, czyli takich utworów jak np. “Milion Gwiazd”. Co ciekawe, w teledysku główną rolę zagrała Klaudia Szponar którą z pewnością kojarzą wszyscy fani programu Love Island. Wyspa Miłości.

Rozpoznasz największe hity disco polo po zaledwie jednym wersie? Sprawdźmy! QUIZ

Pytanie 1 z 6
„U stóp Ci złożę cały świat…” to fragment piosenki…
VOX test wiedza ogólna