Ela Kliś zapowiada autorski klip. Nowa wokalistka Pięknych i Młodych podbije świat disco polo?

i

Autor: Screenshot Instagram/ ela.klis Ela Kliś zapowiada autorski klip. Nowa wokalistka Pięknych i Młodych podbije świat disco polo?

Disco polo

Nowa wokalistka Pięknych i Młodych podbije świat disco polo? Ela Kliś zapowiada autorski klip!

2023-05-18 22:57

Ela Kliś rozwija swoją karierę muzyczną. Na początku 2023 roku dołączyła do formacji Piękni i Młodzi Dawid Narożny i szybko zaskarbiła sobie sympatię słuchaczy, których zachwyciła swoim wokalem. Teraz zaś zapowiada solowy utwór.

Ela Kliś dołączyła do Pięknych i Młodych (tych od Dawida Narożnego) w lutym 2023 roku i szybko dowiodła, że ma niesamowity głos i prawdziwy talent muzyczny (co potwierdzają choćby komentarze słuchaczy, które zamieszczają w sieci). Wokalistka nie jest jednak absolutną nowicjuszką. Ma bowiem na koncie występ w programie Szansa na sukces, gdzie, wykonując utwór „Moja kochana” zespołu Boys, zwróciła na siebie uwagę jurorów. Potem wystąpiła nawet z Boysami, a w social mediach prezentuje rozmaite covery zarówno polskich, jak i zagranicznych hitów (nie ograniczając się wyłącznie do disco polo).

CZYTAJ RÓWNIEŻ: Fani Pięknych i Młodych w szoku. „To głos Eli czy Ela podkłada głos Magdy?”

Ela Kliś zapowiada autorski klip. Nowa wokalistka Pięknych i Młodych podbije świat disco polo?

Teraz Ela Kliś zapowiedziała jednak, że zanim zaprezentują z Dawidem kolejne utwory sygnowane logo Pięknych i Młodych, wypuści własną, autorską piosenkę. Wokalistka miała nad nią pracować jeszcze zanim dołączyła do zespołu. Premiera zaplanowana jest na czerwiec. Czekamy zatem z niecierpliwością!

Jak dobrze znasz najpopularniejszych wokalistów disco polo? Sprawdź się w naszym quizie!

Pytanie 1 z 6
Marcin Miller to lider zespołu…
VOX: sonda damsko męska