Fani Pięknych i Młodych w szoku. „To głos Eli czy Ela podkłada głos Magdy?”

i

Autor: Screenshot Instagram/ piekniimlodzidawidnarozny Fani Pięknych i Młodych w szoku. „To głos Eli czy Ela podkłada głos Magdy?”

Disco polo

Fani Pięknych i Młodych w szoku. „To głos Eli czy Ela podkłada głos Magdy?”

2023-04-21 23:38

Piękni i Młodzi Dawida Narożnego zagrali ostatnio koncert, a wykonanie jednego z największych hitów zespołu wprawiło słuchaczy w osłupienie.

Zespół Piękni i Młodzi ma za sobą dość burzliwą historię. Kilkanaście lat temu grupa podbiła polską scenę muzyczną, a ich przeboje, z „Niewiarą” na czele, po dziś dzień cieszą się olbrzymią popularnością. Rozstanie Dawida i Magdy Narożnych doprowadziło jednak do rozłamu w zespole i przez długi czas toczono dysputy, kto właściwie posiada prawa autorskie do nazwy Piękni i Młodzi, oraz utworów przez nich wykonywanych.

W dużym skrócie sytuacja wygląda obecnie tak, że zarówno Magdalena, jak i Dawid posługują się ową nazwą, oddzielnie nagrywają kolejne piosenki i występują na koncertach. Grupa Dawida pojawiła się ostatnio w jednym z klubów, a nagranie z ich występu trafiło do sieci. Internauci zalali post falą komentarzy, gdzie spierają się ze sobą, ale też są przede wszystkim w szoku wykonaniem utworu „Kocham się w tobie” przez Elę Kliś.

CZYTAJ TAKŻE: Internauci czepiają się hitu Magdy Narożnej. “Nie rozumiem przekazu”

Fani Pięknych i Młodych w szoku. „To głos Eli czy Ela podkłada głos Magdy?”

Piękni i Młodzi Dawid Narożny (bo pod taką nazwą funkcje jeden z odłamów zespołu) bawili ostatnio publiczność, a za żeński wokal odpowiadała wspomniana Ela Kliś. Fani nie przegapili okazji, by skomentować, czy jej wykonanie podoba im się bardziej od tego Magdy, czy też nie. Zdania są podzielone, ale jedno jest pewne – kobiety mają szokująco podobną barwę głosu.

- Ale to głos Eli czy Ela podkłada głos Magdy. Bo brzmi tak samo

- Głos jak Magda 😮

… czytamy w komentarzach.

Jak dobrze znasz najpopularniejszych wokalistów disco polo? Sprawdź się w naszym quizie!

Pytanie 1 z 6
Marcin Miller to lider zespołu…
VOX: sonda damsko męska