Best Lista

i

Autor: VOX FM

Best Lista VOX FM. Playboys i Miły Pan spadają z listy. Kto zwyciężył 381 notowanie?

2021-11-06 15:22

W ostatnim notowaniu Best Listy VOX FM królował utwór pod utwór pod tytułem „Disney” od Kizo. Czy udało się utrzymać pozycję lidera? Kto zaliczył spadek, a kto zwyżkę? Sprawdź, jak głosowali słuchacze VOX FM.

380 notowanie Best Listy zwyciężył utwór pod tytułem „Disney” od Kizo. Niestety w tym tygodniu nie udało się utrzymać pozycji lidera drugi raz z rzędu. Kawałek spadł na drugie miejsce. 381 notowanie Best Listy VOX FM zwyciężyło trio – Defis, Miły Pan i Bogdan Borowski, z kawałkiem „Jeszcze raz”.  Utwór awansował na pierwsze z dziewiątego miejsca. Na trzecią pozycję z piątej wskoczył utwór „Rampampam” od Minelli. Piosenka od duetu Playboys i Miły Pan - „Ideały” w ubiegłym tygodniu była na trzecim miejscu – w tym wypadła z listy. Solidny spadek zaliczył też utwór „It Don’a Matter”. Kawałek od Aloki & Inna & Sofi Tukker w ubiegłym tygodniu zajmował drugie miejsce, w tym szesnaste. Pełne 381 notowanie Best Listy VOX FM znajdziesz tutaj.

ZOBACZ TEŻ: Łobuzy - „Wiejskie granie”. Ten kawałek to efekt czegoś naprawdę wielkiego!

Pierwsza_Zmiana_Show_odc_1_Lobuzy_Norbi_Topky

QUIZ: Zgadnij, jaką gwiazdą jestem

Pytanie 1 z 6
Jestem w trakcie życiowej rewolucji. Mój ukochany się oświadczył! Jednak zanim weźmiemy ślub, chcę uporządkować sprawy i rozliczyć się z moją "cudowną" rodzinką, która bardzo mnie skrzywdziła. Kim jestem?