co tam słychać?

Bilguun prowadził "Spanie z gwiazdami", a widzowie go kochali. Czym dziś zajmuje się polsko-mongolski showman?

2024-06-20 23:10

Kiedyś wystarczyło popatrzeć tylko na jego uśmiech i już poprawiał się humor. Pamiętacie słynnego Bilguuna Ariunbaatara? Polsko-mongolski showman prowadził kiedyś wiele programów, a publiczność uwielbiała go za poczucie humoru. Co dziś robi? Bilguun odszedł w cień i nie widać go już tak często w mediach, jak kiedyś.

Kim jest Bilguun Ariunbaatar wiedzą bardzo dobrze osoby, które oglądały kilka lat temu program "Spanie z gwiazdami" lub "Puk, puk, to my!". Showman z przytupem wszedł do branży medialnej i szybko zdobył uznanie wśród widzów. Pochodzący z Mongolii, mówiący łamaną polszczyzną stał się popularny i rozśmieszał wszystkich. Był nie tylko śmieszny, ale momentami niezdarny, co było według widzów naprawdę urocze. Ogromną rozpoznawalność przyniósł celebrycie jednak komiczny content w programie "Szymon Majewski Show". Bilguun w 2010 roku wcielał się wówczas w reportera fikcyjnej mongolskiej telewizji "U1 BATOR", co było odskocznią od tego co na wizji mówi Majewski. Choć mogłoby się wydawać, że kariera stoi przed nim otworem, to jednak w pewnym momencie showman odszedł w cień i słuch o nim zaginął. Co dziś robi Bilguun Ariunbaatar?

ZOBACZ TAKŻE: Wielka radość w Gogglebox. Przed telewizorem. Ulubieniec widzów został tatą!

Wesele Marzeń z VOX FM | Konrad i Pawelec o weselach

Co dziś robi Bilguun Ariunbaatar?

Kiedyś był niesamowicie popularny, a dziś przepadł, jakby kamień w wodę. Zastanawiacie się co się stało z Bilguunem? Dlaczego showman odszedł w cień? Były gwiazdor ma dziś 37 lat i w sieci było o nim głośno nie tylko ze względu na jego programy i udziały w programach, jak "Taniec z Gwiazdami", "Celebrity Splash", czy też "Twoja Twarz Brzmi Znajomo". Najpierw było głośno, że Bilguun został zatrzymany przez straż miejską, gdyż prowadził skuter będąc pod wpływem alkoholu, a w 2018 roku jego nazwisko wymieniane było w związku z głośną aferą z nielegalnymi substancjami. W pewnym momencie showman podpadł też producentom wodnego show "Celebrity Splash", bowiem zachował się niedorzecznie prezentując przed skokiem udawany wzwód. Takie zachowanie kosztowało go utratę pracy w telewizji i od tamtego momentu jest go zdecydowanie mniej w mediach. Bilguun Ariunbaatar po całym zajściu skupił się na pracy na deskach teatru, został członkiem zespołu Lavina, a jakiś czas temu pojawił się na planie serialu "Lombard. Życie pod zastaw".