Boskie Szpilki zaczarowały fanów disco polo. Wokalistki zdobyły, to o czym marzą gwiazdy

i

Autor: YouTube.com/ Disco Polo Lajf Boskie Szpilki zaczarowały fanów disco polo. Wokalistki zdobyły, to o czym marzą gwiazdy

Boskie Szpilki zaczarowały fanów disco polo. Wokalistki zdobyły, to o czym marzą gwiazdy

2023-02-05 14:59

Są zdolne, piękne i idą na szczyt. Wokalistki zespołu Szpilki sięgnęły po nagrodę, o której marzą artyści. Milena, Klaudia i Marlena zdobyły złotą płytę za debiutancki singiel. „Kochani ogromne podziękowania dla Was!!! Za to, że jesteście, wspieracie!” – napisały Szpilki dziękując fanom.

Szpilki pojawiły się na scenie disco polo z piosenką „Zaczaruję” w 2021 roku i skradły serca fanów gatunku. Marlena, Milena i Klaudia mają na koncie miliony odsłon w serwisie YouTube, a każdy nowy kawałek przyjmowany jest z entuzjazmem internautów. Ale to właśnie debiutancki singiel sprawił, że do Szpilek powędrowała nagroda – złota płyta.

- Złota płyta za debiutancki singiel „Zaczaruję” w naszych rękach. Dziękujemy WSZYSTKIM, którzy razem z nami pracowali na sukces tej płyty!  Kochani ogromne podziękowania dla Was!!! Za to, że jesteście, wspieracie! Kochamy Was. Wasze Szpileczki – czytamy na Instagramie.

ZOBACZ TEŻ: Magda Narożna (Piękni i Młodzi) wygląda zjawiskowo. Seksowna wokalistka disco polo pokazała piękne ciało

Szpilki wydają kolejną nowość disco polo

Złota płyta za debiutancki singiel nie zatrzymuje zdolnych wokalistek. Niedawno do sieci trafił kolejny utwór Szpilek. „Chyba nie myślisz” to piosenka, którą fani disco polo mogli usłyszeć na koncertach. Teraz kawałek doczekał się teledysku. Taneczny utwór ma seksowną oprawę. Dziewczyny zatańczyły w klipie tak jak przystało na Szpilki czyli sięgnęły po high heels. Zdaniem internautów wyszło znakomicie. Teraz dziewczyny prawdopodobnie pracują już nad nowym repertuarem o czym piszemy tu.

Zębów zazdrości mu nawet Ibisz! Krzysztof Rutkowski w VOX FM