Boys - „Nie szukaj mnie” przedpremierowo tylko w VOX FM! Kiedy?

i

Autor: Youtube.com/ MarcinMillerBOYS Boys - „Nie szukaj mnie” przedpremierowo tylko w VOX FM! Kiedy?

Boys - „Nie szukaj mnie” przedpremierowo tylko w VOX FM! Kiedy?

2022-02-10 5:21

„Nie szukaj mnie” to najnowsza piosenka zespołu Boys. Grupa, której liderem jest Marcin Miller przygotowała utwór o miłości, a premiera jeszcze przed Walentynkami. Wcześniej piosenki będzie można posłuchać tylko w VOX FM! Kiedy?

Piosenka „Nie szukaj mnie” zespołu Boys zapowiada się niezwykle romantycznie. Do sieci trafiła już zapowiedź teledysku. Trzeba przyznać, że w ostatnim czasie fani polskiej muzyki tanecznej nie mogą narzekać na nudę. Od początku roku premiera goni premierę. Zespoły disco polo przygotowują nowe - lepsze lub gorsze – kawałki, ale są takie nowości, na które miłośnicy gatunku czekają szczególnie. Tak jest w przypadku zespołu Boys i produkcji Marcina Millera. Dla niecierpliwych mamy dobrą wiadomość - najnowszej piosenki zespołu Boys pt. „Nie szukaj mnie”, będzie można posłuchać jeszcze przed premierą w ulubionym radiu. Boys - „Nie szukaj mnie” przedpremierowo tylko w VOX FM w czwartek, 10 lutego o godzinie 21.25.

ZOBACZ TEŻ: Patryk Pegza (Afer Party) pokazał syna. „Jaki ładniutki”

QUIZ: Zgadnij, jaką gwiazdą jestem

Pytanie 1 z 6
Niebawem wyprowadzę się do Warszawy. Mam zamiar zostać aktorką. Teraz przygotowuję się do egzaminów do szkoły teatralnej. Kim jestem?
Marcin Miller w Pierwsza Zmiana Show