telewizja

Brała udział w Big Brotherze. Teraz ostro komentuje Love Island 9 i Zuzę!

2024-03-11 13:07

Ta edycja Love Island 9 zapowiada się naprawdę grubo. Już teraz widzowie w komentarzach nie gryzą się w język i ostro cisną po niektórych uczestnikach. Od samego początku nie polubili Zuzy, której mocno jadą w komentarzach. Ostatnio o wypowiedź na jej temat pokusiła się nawet była uczestniczka programu Big brother.

Love Island 9: Zuza w ogniu krytyki

To kolejny tydzień, w którym możemy oglądać program Love Island 9. Wielu widzów czekało na ten moment z niecierpliwością, ponieważ show jest jednym, wielkim magazynem dram, ale i wybuchających uczuć. Sprawia też, że komentujący w sieci stają się niezwykle aktywni. To najlepiej mogą odczuć uczestnicy Love Island 9. Ci są bowiem cały czas pod okiem czujnych kamer, ale i pod okiem widzów, którzy często nie gryzą się w język i walą w komentarzach prawdę prosto między oczy. Choć są oczywiście i pozytywne reakcje, bo niektórzy bohaterowie stali się ulubieńcami widzów. Na tej liście z pewnością w Love Island 9 nie ma Zuzy. Ta jest krytykowana przez oglądających praktycznie od pierwszego odcinka, a zanosi się na to, że prędko się to raczej nie zmieni. Z dnia na dzień Zuza zbiera bowiem coraz więcej negatywnych opinii.

WYTATUOWAŁEM SWOJEGO KAMERZYSTĘ!

Love Island 9: juszes z Big brothera broni Zuzy

Kto nigdy nie przeżył udziału w reality show, zapewne nigdy nie będzie wiedział z czym taki program dokładnie się je. Tego nie można powiedzieć o juszes, czyli Justynie Żak, która brała udział w nowej edycji Big brothera na TVN7. Wydaje się, że Justyna jest dość sporą fanką programów reality show, ponieważ regularnie na ich profilach można zobaczyć jej komentarze. Ostatnio postanowiła zabrać głos na koncie Love Island 9. W swoim komentarzu stanęła w obronie Zuzy, która jest krytykowana przez fanów programu.

Tyle osób pisze, że Zuzia jest za spokojna za taka za owaka do tego programu. Ale właśnie to, że tyle budzi w nas emocji i przemyśleń i większość komentarzy jest o niej pokazuje, że właśnie super nadaje się do programu i wprowadza coś świeżego w porównaniu do bardziej przebojowych uczestników. Mi bardzo się podoba wprowadzenie do programu takiej nowej energii i wydaje mi się, że takie spokojne badanie się jak jej i Arka są czymś z czym więcej osób może się identyfikować niż badanie się przez całowanie się z każdym uczestnikiem po kolei. Dla mnie te rozterki Zuzi są bardziej ciekawe niż erotyczne gry i zabawy. To mamy w każdym sezonie, a ona wnosi coś nowego i to jest super! 🥰

- napisała w swoim komentarzu była uczestniczka Big brothera.

Zgadzacie się z nią? A może macie zupełnie inne zdanie? Sami jesteśmy ciekawi, czym jeszcze zaskoczy nas Zuza. O tym przekonamy się w nowych odcinkach Love Island 9. A te można oglądać od poniedziałku do piątku i w niedziele o 22:00 w TV4.