Britnej Spears w ciąży! Poruszający wpis na Instagramie gwiazdy

i

Autor: screen/Instagram @britneyspears Britney Spears ogłosiła na swoim Instagramie, że spodziewa się dziecka

Britney Spears w ciąży! Poruszający wpis na Instagramie gwiazdy

2022-04-12 10:07

Britney Spears jest w ciąży! Wokalistka od dawna mówiła o tym, że chce powiększyć rodzinę i wszystko wskazuje na to, że uda się to marzenie spełnić. Jaka jest wymarzona płeć dziecka gwiazdy?

"Zrobiłam test ciążowy... i cóż, spodziewam się dziecka"

Gwiazda wybrała nietypowy sposób, by poinformować fanów o swojej ciąży. Zamiast typowego zdjęcia czy filmiku z brzuszkiem, Britney wrzuciła fotografię, przedstawiającą filiżankę kawy w kolorze różowym z pasującymi do niej goździkami.

Dopiero czytając opis zdjęcia można wywnioskować stan błogosławiony wokalistki. Wyznaje ona między innymi, że straciła dużo na wadze, a jej brzuch mimo to zaczął się zaokrąglać. I choć sama obstawiała "ciążę spożywczą" to jej narzeczony, Sam Asghari zasugerował jej, żeby zrobiła test. "Zrobiłam test ciążowy... i cóż, spodziewam się dziecka" - napisała gwiazda.

ZŁO odc. 25

Przyznała też, że cierpiała z powodu depresji poporodowej i to wczasach, kiedy dyskusja o tym nie była tak popularna. Wyznała też, że obawia się paparazzi śledzących każdy jej krok.

Ile dzieci ma Britney Spears?

Britney Spears ma już dwóch prawie dorosłych synów. 17-letni Sean Preston i 16-letni Jayden to owoce jej związku z Kevinem Federlinem. Para była małżeństwem przez 3 lata, a sakramentalne tak powiedzieli sobie w 2004 roku, Od 2016 roku Spears jest w związku z z Samem Asgharim i to właśnie z nim spodziewa się kolejnego dziecka. Są zaręczeni od 2021 roku. Gwiazda już kilkukrotnie wspominała, że jej marzeniem jest urodzić jeszcze córeczkę.