Camasutra zachwyciła sylwetką na Roztańczonym PGE Narodowym! Fani oniemieli

i

Autor: Tomasz Radzik

disco polo

Camasutra zachwyciła sylwetką na Roztańczonym PGE Narodowym! Fani oniemieli

2023-10-02 22:32

Camasutra nie od dziś sprawia, że jej fanom szybciej biją serca. A to m.in. dzięki fenomenalnym stylizacjom, w których prezentuje się na scenie. Ostatnio gwiazda wystąpiła na imprezie Roztańczony PGE Narodowy z VOX FM. I trzeba przyznać, że niektórym z jej fanów zmiękły kolana! Wyglądała zajwiskowo.

Camasutra zachwyciła na Narodowym

Na Roztańczonym PGE Narodowym z VOX FM mogliśmy zobaczyć ostatnio prawdziwą plejadę gwiazd. Na scenie wystąpili artyści, którzy reprezentują nurty pop/rap oraz disco polo. Swoimi głosami i stylizacjami olśniewali m.in. Piękni i Młodzi, Zenek Martyniuk, Edyta Górniak, Kubańczyk, Playboys i Doda. Wśród zaproszonych gwiazd była także Camasustra. Małgosię Główkę doskonale znacie chociażby z numeru "Tego chcesz" i "Porwij mnie". Pod tymi kawałkami w sieci możemy obserwować ogromną liczbę wyświetleń, a na PGE Narodowym mogliśmy usłyszeć, jak piosenkarka wykonuje swoje najpopularniejsze kawałki. Jednak nie tylko sam wokal zachwycił fanów i przyciągał wzrok. A przede wszystkim stylizacja piosenkarki, która wprost wbijała w ziemię i sprawiała, że fani nie mogli wyjść z podziwu.

Piękni i Młodzi Pierwsza Zmiana Show

Zniewalająca Camasutra

Małgosia Główka na występie na Roztańczonym PGE Narodowym z VOX FM sprawiała, że wprost nie można było od niej oderwać wzroku. Zresztą nie od dziś wiadomo, że wokalistka pięknie wygląda, a swoją zniewalającą figurą zachwyca niejednokrotnie w mediach społecznościowych. Odważnie prezentuje się także na koncertach, co mogliśmy zobaczyć podczas weekendowej imprezy. Piosenkarka postawiła na przyciągającą wzrok stylizację, składającą się z fioletowej, błyszczącej sukienki, w której Gosia mieniła się, jak prawdziwa gwiazda na niebie. Ta stylówka mocno uwidoczniła jej długie i piękne nogi, a w samej sukience pojawiło się lekkie wycięcie, co dodatkowo mogło zwracać uwagę fanów. Trzeba przyznać, że Camasustra po prostu olśniewała tej nocy i na pewno fani na długo nie zapomną tego występu. Fotki z wydarzenia możecie zobaczyć poniżej.