Casandra i Mr. Max przeciwko wojnie w Ukrainie. Nagrali protest song, który chwyta za serce

i

Autor: YouTube.com/ VIP - POLSKA MUZYKA Casandra i Mr. Max przeciwko wojnie w Ukrainie. Nagrali protest song, który chwyta za serce

Casandra i Mr. Max przeciwko wojnie w Ukrainie. Nagrali protest song, który chwyta za serce

2022-03-13 2:08

Wojna w Ukrainie poruszyła miliony osób na świecie, a Polaków szczególnie. Każdy pomaga, jak potrafi. Artyści okazują swoje wsparcie tworząc. Casandra i Mr. Max nagrali wzruszającą piosenkę pod tytułem „Ukraina”. Dochód z odtworzeń na YouTube zostanie w całości przekazany na pomoc Ukrainie.

Elwira Matysiak i  Mariusz Zalewski czyli Casandra i Mr. Max w styczniu tego roku wydali kawałek pod tytułem „Nie mów nic”. Utwór disco polo ale w nieco ostrzejszym, rockowym brzmieniu zachwycił fanów. Teraz gwiazdy muzyki tanecznej połączyły siły, by okazać swoje wsparcie ogarniętej wojną Ukrainie. Powstał protest song pod tytułem „Ukraina”. Utwór zaśpiewany po polsku, ale z ukraińskimi napisami można obejrzeć na YouTube. Teledysk składa się z nagrań, które w ostatnim czasie możemy oglądać w wiadomościach. Dramat wojny i pragnienie pokoju zawarte w piosence wzruszają internautów do łez.

ZOBACZ TEŻ: Zagrają dla Ukrainy. Mecz piłki nożnej gwiazd disco polo i pisarzy [KIEDY, GDZIE, BILETY, KTO WYSTĄPI]

- Piękna i wzruszająca piosenka.Wielkie brawa dla Casandry i Mr Maxa.Wielki szacun dla was. Bardzo dumny jestem z was.

- Piękna piosenka...aż łza się kręci w oku...Pozdrawiam.

- Piękna, piękne słowa i mądre żadna piosenka tak nie wzruszała mnie jak ta łzy lecą za każdym razem - komentują internauci.

Casandra i Mr. Max zdecydowali, że cały dochód płynący z odtworzeń (z YouTuba) piosenki pod tytułem „Ukraina" przekażą na wsparcie dla Ukrainy. Teledysk poniżej.

QUIZ: Dziwne fakty z życia znanych ludzi

Pytanie 1 z 15
Elvis Presley wcale nie był brunetem. Prawdziwym kolorem jego włosów był