Casandra &Mr. Max -  „Nie mów nic” przedpremierowo tylko w VOX FM. Kiedy?

i

Autor: materiały prasowe Casandra &Mr. Max - „Nie mów nic” przedpremierowo tylko w VOX FM. Kiedy?

Casandra &Mr. Max - „Nie mów nic” przedpremierowo tylko w VOX FM. Kiedy?

2022-01-19 10:59

Fani disco polo będą zaskoczeni! Znani wykonawcy muzyki tanecznej tym razem zaprezentują się w zupełnie innym stylu. Casandra i Mr. Max nagrali kawałek o rockowym pazurem. „Nie mów nic” niebawem trafi do sieci, wcześniej piosenki będzie można posłuchać tylko w VOX FM. Kiedy?

„Nie mów nic” to druga piosenka nagrana przez duet Casandra i Mr. Max. Elwira Matysiak i Mariusz Zalewski pierwszy raz połączyli swoje siły rok temu wydając świąteczny utwór pod tytułem „Magia świąt”. Fani disco polo mogli usłyszeć ich też w kawałku „Zaczarowani” nagranym ze Skolimem. Casndra na scenie muzyki tanecznej działa od 10 lat, znana jest z takich utworów jak m.in. „Diablica”, „Wszyscy Razem”, „Nie ma brzydkich Pań” czy „Pani Nieba, Pani Ziemi”. Z kolei Mariusz Zalewski (niegdyś R-Max ) solową karierę rozpoczął w 2020 roku, a jego utwory „Sen o miłości", „Ciebie chcę" czy „Zostań ma jedyną" zostały ciepło przyjęte przez publiczność. Wokaliści znani z disco polo w nowym wspólnym utworze sięgają po ostrzejsze, rockowe brzmienie. Czy ten eksperyment będzie udany? Przekonamy się niebawem. Casandra i Dr. Max - „Nie mów nic” przedpremierowo tylko w VOX FM w środę, 19 stycznia po 20:25.

ZOBACZ TEŻ: Kuba Urbański (Playboys) na czele Charytatywnej Reprezentacji Polski Disco. Co sądzi o kolegach z drużyny?

VOX_KONCERTY_MASTERS

QUIZ: Zgadnij, jaką gwiazdą jestem

Pytanie 1 z 6
Ludzie zazwyczaj zarzucają mi, że powiększyłam usta. Tym razem wyjątkowo poszło o niestarannie zrobiony makijaż. Miałam konturówkę nałożoną perfekcyjnie, ale zjadłam szminkę, jedząc przystawki. Kim jestem?