Chwytak & WonerS - „Jak noc i dzień” przedpremierowo tylko w VOX FM. Kiedy?

i

Autor: YouTube.com/ Wydawnictwo Muzyczne Folk Chwytak & WonerS - „Jak noc i dzień” przedpremierowo tylko w VOX FM. Kiedy?

Chwytak & WonerS - „Jak noc i dzień” przedpremierowo tylko w VOX FM. Kiedy?

2022-04-13 11:06

Takiego połączenia w świecie polskiej muzyki tanecznej jeszcze nie było. Tajemniczy ale niezwykle popularny youtuber – Chwytak - łączy siły z Szymon Wonerem. Najmłodszy wokalista disco polo znany jako WonerS i Chwytak nagrali piosenkę „Jak noc i dzień”. Zanim kawałek trafi do sieci będzie można go posłuchać tylko w VOX FM! Kiedy?

„Utwór „Jak noc i dzień” to spotkanie dwóch artystów mających ponad 280 milionów wyświetleń w serwisie YouTube, dzielące ich 25 lat nie przeszkodziły w pokazaniu dwóch światów w których żyją i stworzeniu muzycznego dzieła” - czytamy pod spowiedzią teledysku do piosenki „Jak noc i dzień” - Chwytak & WonerS. Twórcy zapewniają, że mimo różnicy wieku doskonale się ze sobą dogadują. Chwytak to znany youtuber, który zajmuje się produkcją coverów popularnych piosenek. Jest także jedną z najbardziej tajemniczych postaci w polskim Internecie. Twórca nie zdradził kim jest, a na podczas występów ukrywa twarz pod kartonem. Natomiast WonerS to nastolatek, który w 2019 roku (wtedy jako 10 letni chłopiec) zachwycił publiczność piosenką „Ruszam po marzenia”.

ZOBACZ TEŻ: Top Girls z podwójną niespodzianką dla fanów! Co szykują?

W kawałku „Jak noc i dzień” Chwytak i WonerS pokazują dwa światy – lata 80. i współczesne. Co z tego wyjdzie? Przekonamy się niebawem. Premiera zaplanowana jest na czwartek, 14 kwietnia. Jednak zanim teledysk trafi do sieci, piosenki będzie można posłuchać w radiu. Chwytak & WonerS - „Jak noc i dzień” przedpremierowo tylko w VOX FM, w środę, 13 kwietnia około godziny 20:25.

PORANNE WYJCE - PUTIN NIE MA JAJ

QUIZ. Największe hity disco polo! Zna je każdy! Dokończysz refren?

Pytanie 1 z 10
Boys – „Szalona”. W refrenie Marcin Miller śpiewa tak: „Jesteś szalona mówię ci, zawsze nią byłaś...”