“Co w Tobie jest” Skolima na akordeonie – to wideo może podbić internet

i

Autor: Screenshot TikTok/ pansalur; YouTube/ SKOLIM Official “Co w Tobie jest” Skolima na akordeonie – to wideo może podbić internet

Król latino

Nowy hit Skolima na akordeonie! “Biorę zioma na jakiś koncert”

2023-11-21 23:59

“Co w Tobie jest” Skolima w wersji instrumentalnej… i to jakiej! Ten wykon zachwycił nawet samego Króla Latino, który zresztą udostępnił nagranie w swoich social mediach. Szykuje się nowy hit internetu?

Konrad “Skolim” Skolimowski to niezwykle zapracowany człowiek, który tylko w tym roku dostarczył nam już kilka potężnych hitów. Najnowszym z nich jest “Co w Tobie jest”, który z pewnością królować będzie w okresie świątecznym. Fani wokalisty jak zwykle stanęli na wysokości zadania i nagrali szereg ciekawych i zabawnych TikToków nawiązujących do utworu. Jeden wyróżnia się jednak na tle reszty.

CZYTAJ TAKŻE: Daniel Martyniuk przejmie biznes po ojcu? Danuta Martyniuk komentuje poczynania syna Zenka

“Co w Tobie jest” Skolima na akordeonie – to wideo może podbić internet

Skolim zawsze zachęca swoich słuchaczy do publikowania materiałów nawiązujących do jego twórczości, które później udostępnia u siebie na Instagramie. Ten internauta zrobił na nim jednak takie wrażenie, że król latino zażartował (a może wcale nie?), że zaprosi go na swój koncert. Mowa o TikTokerze posługującym się pseudonimem PanSalur, który prowadzi swój profil wrzucając filmiki, jak gra na akordeonie popularne utwory. Tym razem padło właśnie na “Co w Tobie jest” Skolima. Trzeba przyznać, że to doprawdy zacny wykon.

Petarda 🥰🥰🥰 Kochani Rewelacja biorę zioma na jakiś koncert – skomentował Skolim.

Jak dobrze znasz kawałki Skolima?

Pytanie 1 z 5
Debiutanckim singlem Skolima jest…
Skolim & Marcin Miller – Dumka na dwa serca | Duety Jakich Świat Nie Słyszał Vox FM