Daniel Martyniuk przejmie biznes po ojcu? Danuta Martyniuk komentuje poczynania syna Zenka

i

Autor: AKPA

disco polo

Daniel Martyniuk przejmie biznes po ojcu? Danuta Martyniuk komentuje poczynania syna Zenka

2023-11-21 14:58

Nie ulega wątpliwości, że Zenek Martyniuk to jeden z najpopularniejszych (jeśli nie najpopularniejszy) muzyk disco polo w naszym kraju. Okazuje się jednak, że w ślady taty być może już niebawem uda się jego syn. Daniel Martyniuk coraz mocniej zaczyna się bowiem udzielać muzycznie. Czy Zenek ma konkurencję?

Syn Zenka Martyniuka idzie w ślady taty

O Danielu Martyniuku mówiło się już wiele. Syn znanego muzyka disco polo - Zenka Martyniuka ma na swoim koncie mniej i bardziej chlubne historie. Sporo namieszał m.in. w związku z jego konfliktami z prawem. Wszystko wskazuje jednak na to, że ostatnio Daniel się trochę uspokoił i postawił na przykładne życie. Kilka tygodni temu wziął ślub na Bali ze swoją wybranką - Faustyną. Cała uroczystość przebiegła w wyjątkowej atmosferze. Nie tylko za sprawą samego miejsca jej organizacji. Jak wiecie z voxfm.pl syn Zenka Martyniuka wrócił już do Polski (wywołując niemałe poruszenie na lotnisku). Czas po ślubie postanowił chyba wykorzystać na rozwijanie swoich zdolności muzycznych. Czy Daniel Martyniuk będzie chciał przejąć biznes muzyki rozrywkowej po znanym tacie?

TRIBSS | ROZTAŃCZONY NARODOWY 2023

Daniel Martyniuk zaśpiewał i zagrał! Danuta Martyniuk jest zachwycona

To, że Zenek Martyniuk jest królem disco polo wiedzą już chyba wszyscy miłośnicy tego gatunku. A co z jego synem? Okazuje się, że on również udziela się muzycznie. Ostatnio na facebookowym profilu Daniela Martyniuka pojawiło się nagranie, na którym syn Zenka gra na ukulele i śpiewa kawałek Vance'a Joya "Riptide". I trzeba przyznać, że nie poszło mu najgorzej. Ba, do tego stopnia dobrze, że pod tym wykonem komentarz zostawiła sama Danuta Martyniuk. Ta napisała pod jego postem: "Brawo synku". Jak widać Daniel Martyniuk może liczyć na wsparcie swojej rodziny. Czy będzie chciał zastąpić Zenka na muzycznej scenie? O tym zapewne dowiemy się za kilka lat.

Listen on Spreaker.