Cudowronek, czyli utwór, którego nie wstydzi się tylko Sławomir. Fani: „Poprawiacz humoru”

i

Autor: Screenshot Instagram/ superkajra i slawomir_gwiazda_rock_polo Cudowronek, czyli utwór, którego nie wstydzi się tylko Sławomir. Fani: „Poprawiacz humoru”

Disco polo

Cudowronek, czyli utwór, którego nie wstydzi się tylko Sławomir. Fani: „Poprawiacz humoru”

2023-03-20 20:08

Jak obiecał, tak zrobił. Z okazji swoich 40. urodzin Sławomir uraczył nas nową piosenką, którą określił mianem „najbardziej ryzykownego utworu w jego karierze”. Co na to fani?

Sławomir to legenda muzyki disco polo i człowiek o olbrzymim dystansie do samego siebie. Muzyk świętuje swoje 40. urodziny z prawdziwym hukiem – w niedzielę 29 marca ukazał się klip do utworu „Cudowronek”, który jest dość… specyficzny. Mimo żartów spodobał się jednak słuchaczom.

CZYTAJ TAKŻE: Kiedyś wszyscy ich słuchali, dziś nikt o nich nie pamięta. 5 zapomnianych hitów disco polo

Cudowronek, czyli utwór, którego nie wstydzi się tylko Sławomir. Fani: „Poprawiacz humoru”

Kajra, czyli małżonka Sławomira, wrzuciła na Instagram fotkę, w której zapytała fanów o ich wrażenia związane z „Cudowronkiem”. Sama stwierdziła, że piosenki wstydzi się cały zespół, z wyjątkiem Sławomira (co oczywiście miało być żartem). Dodała również, że z okazji okrągłych urodzin wokalisty, zniosą jego wszelkie „fanaberie”.

Niech Wam wiosennie fruwa lata śpiewa ćwierka tańczy i dodaje energii niosąc radość ! Piosenka, której wstydzi się cały zespół, tylko nie Sławomir ! Sławomirze z okazji Twojej 40 stki zniesiemy te Twoją fanaberie ! Dajcie koniecznie znać czy WY dźwignęliście te wariacje – napisała Kajra [pisownia oryginalna].

Fani zdecydowanie nie podzielają żartobliwych uszczypliwości i są zachwyceni utworem, co jasno możemy zaobserwować w komentarzach:

Sztossss❤️❤️

[…] a piosenka przy swojej wariacji wpada w ucho

Cudowronek zrobi furorę🔥 Poprawiacz humoru😁Wszystkiego Najwspanialszego! ❤️

Petarda!!

[…] a piosenka wpada w ucho 😉😁🔥

Piosenka mega !

Rozpoznasz największe hity disco polo po zaledwie jednym wersie? Sprawdźmy! QUIZ

Pytanie 1 z 6
„U stóp Ci złożę cały świat…” to fragment piosenki…
VOX FM: test wiedzy mieszkańców Warszawy!