Czadoman czyli Paweł Dudek

i

Autor: screen/Instagram @czadoman Wiek, wzrost, żona, dzieci, disco star, Instagram - to Wasze najczęstsze pytania o Czadomana

Czadoman czyli Paweł Dudek - wiek, wzrost, żona, dzieci, Instagram, ciekawostki

2022-04-21 13:40

To jeden z największych głosów branży disco polo! Paweł Dudek znany słuchaczom VOX FM jako Czadoman karierę zaczynał jako zamaskowany superbohater. Teraz jego hity nuci cała Polska, a jego twarz kojarzą widzowie choćby "Tańca z Gwiazdami" czy "Twoja Twarz Brzmi Znajomo". Co jeszcze wiemy o Czadomanie?

Czadoman - wiek

Paweł Dudek urodził się 8 lutego 1986 w miejscowości Opalewo (woj. lubuskie)

Pierwsza Zmiana przeprasza Dodę

Czadoman - wzrost

Paweł Dudek ma 184 cm wzrostu.

Czadoman - żona i dzieci

Obecnie jego żoną jest Mirosława. Ma dwie córki – młodsza nazywa się Pola. Artysta od czasu do czasu publikuje rodzinne zdjęcia w swoich mediach społecznościowych.

Czadoman - jako Krzysztof Cugowski

Paweł Dudek wystąpił w 13. edycji show "Twoja twarz brzmi znajomo". W finałowym odcinku wcielił się w postać Krzysztofa Cugowskiego i wykonał przebój Budki Suflera "Jest taki samotny dom". Zarówno jurorzy jak i publiczność byli tym występem zachwyceni, a nagranie podbiło internet. Ostatecznie artysta zdobył Złotą Twoją Twarz i czek na 100 tysięcy złotych, które mógł przeznaczyć na wybrany cel charytatywny.

Zobaczcie sami ten fantastyczny występ:

Czadoman - Taniec z Gwiazdami

Czadoman wystąpił w 9. edycji "Dancing With The Stars: Taniec z Gwiazdami". W parze z Waleriją Żurawlewą odpadł niestety w trzecim odcinku edycji emitowanego przez Polsat show.

Czadoman - Paweł Dudek

Wierni fani wiedzą, że Czadoman karierę zaczynał jako wokalista zespołu muzycznego Arena i grał głównie muzykę rockową. Pod obecnym pseudonimem występuje od 2013 roku. Równolegle rozpoczął on jednak drugi projekt muzyczny - jako Paweł Dudek powrócił do korzeni. Wydał kilka rockowych ballad, między innymi "Kawa", "Ratuj mnie" czy "Pokochaj mnie" który w serwisie YouTube ma ponad 1,5 miliona odsłon.

Czadoman - Instagram

Paweł Dudek na Instagramie ma konto pod nazwą @czadoman. Publikuje na nim bardzo często zarówno posty z koncertów czy studia nagraniowego, jak i zdjęcia ze studia czy kulisy prywatnego życia - swoją rodzinę oraz zwierzaki.