Czadoman

i

Autor: Instagram.com/czadoman Czadoman to jeden z najpopularniejszych wokalistów disco polo

Czadoman nie lubi disco polo? Zaskakujący komentarz Pawła Dudka

2022-07-07 12:22

Czadoman czyli Paweł Dudek to jeden z najpopularniejszych wokalistów disco polo. Jego hit – „Ruda tańczy jak szalona” znają nawet ci, którzy nie przepadają za tym gatunkiem muzycznym. Co ciekawe wiele wskazuje na to, że wokalista na co dzień także słucha zupełnie innej muzyki niż ta, która wykonuje.

Czadoman nie lubi disco polo? Takie pytanie może nasuwać się po przeczytaniu wpisu gwiazdora disco polo na Facebooku. Paweł Dudek pokazał zdjęcie z podróży po Pradze. Pozuje na nim z córkami. Starsza z dziewcząt ma na sobie koszulkę heavymetalowego zespołu Black Sabbath. Czadoman nie kryje dumy z takiego wyboru córki.

ZOBACZ TEŻ: Czadoman czyli Paweł Dudek - wiek, wzrost, żona, dzieci, Instagram, ciekawostki

- Co prawda moja młodsza córka jest jeszcze na etapie "psiego patrolu", natomiast starsza ku mojej uciesze podsłuchuje już Black Sabbath! - napisał na Facebooku Paweł Dudek.

Wszystko wskazuje na to, że muzyka łączy pokolenia, a Paweł Dudek ma szeroki zakres muzycznych zainteresowań. Choć Czadoman robi furorę jako gwiazdor disco polo, to wierni fani wiedzą, że karierę zaczynał jako wokalista rockowego zespołu Arena. Swoimi występami w programie „Twoja Twarz Brzmi Znojmo” udowodnił, że doskonale czuje się w klimacie utworów Budki Suflera. Swoja rockową pasję rozwija także w drugim projekcie muzycznym. Jako Paweł Dudek wydał kilka ballad, między innymi „Kawa", „Ratuj mnie" czy „Pokochaj mnie".

Artyści jednego hitu. Te piosenki znają wszyscy! Pamiętasz kto je śpiewał? [QUIZ]

Artyści jednego hitu. Te piosenki znają wszyscy! Pamiętasz kto je śpiewał? [QUIZ]

Pytanie 1 z 8
Na początek coś łatwego. "Asereje" to przebój wylansowany przez zespół, który w nazwie ma popularny sos. Jaki?
Tribbs do Piwowarskiego "śpiewasz jak jazzman" - gość Pierwszej Zmiany VOX FM