Programy telewizyjne

“Czas na Show. Drag Me Out”: UCZESTNICY. Kim są i skąd możecie ich znać?

2024-03-01 12:48

“Czas na Show. Drag Me Out” to wyjątkowy program, jakiego w polskiej telewizji jeszcze nie było. Jego uczestnikami są popularni polscy celebryci, którzy w ciągu kilku najbliższych tygodni zaprezentują nam się od zupełnie… nowej strony.

Czas na Show. Drag Me Out – o czym jest program?

“Czas na Show. Drag Me Out” to pierwszy taki tytuł w polskiej telewizji, który przybliży nam barwny świat Drag i artystycznego performance’u. Przez najbliższych sześć tygodni będziemy patrzeć, jak uczestnicy pokazują nam swoją drugą twarz – tę lżejszą, humorystyczną i pewną siebie. Będą bowiem musieli zderzyć swoje męskie “ja” z barwnym i artystycznym światem Drag Queens. A kogo zobaczymy w programie? Uczestnikami “Czas na Show. Drag Me Out” są:

  • Tomasz Karolak,
  • Michał Mikołajczak,
  • Tadeusz Mikołajczak,
  • Kamil Szymczak,
  • Marcin Łopucki,
  • Dariusz Zdrójkowski.

Każdy z nich dostanie do pomocy swoją mentorkę – zawodowego performera Drag, który nauczy ich sztuki spektakularnego makijażu oraz kreacji stroju scenicznego, a następnie pokaże, jak skupić na sobie wzrok publiczności.  Krótko mówiąc: wydobędzie z nich prawdziwą królową sceny. Więcej informacji o uczestnikach znajdziecie w podpiętej u góry galerii.

SPRAWDŹ TEŻ: “The Traitors. Zdrajcy” podbije serca widzów? O czym jest program i kiedy go oglądać? Wyjaśniamy!

“Czas na Show. Drag Me Out” – prowadząca i jury

Prowadzącą “Czas na Show. Drag Me Out” jest popularna młoda piosenkarka Mery Spolsky, a wyczyny uczestników oceniać będzie jury w trzyosobowym składzie: Anna Mucha, Andrzej Seweryn i Michał Szpak.

Mentorkami uczestników będą zaś najbardziej rozpoznawalne i popularne performerki Drag w Polsce: Himera, Gąsiu, Shady Lady, Ciotka Offka, Adelon i Twoja Stara. PS: jeśli interesuje was temat polskich performerek Drag, serdecznie polecamy serial dokumentalny “Nago. Głośno. Dumnie”, który znajdziecie w ofercie HBO Max i Playera.

“Czas na Show. Drag Me Out” – emisja. Gdzie i kiedy oglądać program?

“Czas na Show. Drag Me Out” emitowany jest od wtorku 5 marca o 21:35 w TVN i Playerze.

Rozpoznasz programy rozrywkowe po ich uczestnikach? QUIZ dla prawdziwych koneserów!

Pytanie 1 z 6
Na początek coś prostego - w którym programie wystąpiła Karolina Pisarek?
Karolina Pisarek
VOX: sonda damsko męska