gwiazdy

Dagmara Kaźmierska ostro odpowiada byłej przyjaciółce! Te słowa mocno ją zabolały

2024-04-16 13:06

Ostatnie tygodnie nie są najłatwiejsze dla Dagmary Kaźmierskiej. Choć celebrytka przechodzi w programie Taniec z gwiazdami z odcinka do odcinka, to raczej nie ma powodów do radości. Krytykują ją nie tylko widzowie, ale nawet jej była przyjaciółka. Teraz "królowa życia" postanowiła odpowiedzieć Edzi.

Taniec z gwiazdami: Dagmara Kaźmierska w ogniu krytyki

Idąc do programu Taniec z gwiazdami "królowa życia" Dagmara Kaźmierska raczej nie spodziewała się, że jej udział w show spotka się aż z takim odzewem. I niestety nie pozytywnym. Choć celebrytka znana z wielu telewizyjnych formatów może liczyć na wsparcie SMS-owe, dzięki któremu przechodzi z odcinka do odcinka show Taniec z gwiazdami, to w sieci wylewa się na nią fala krytyki. Komentujący są oburzeni tym, że choć w ich ocenie Dagmara Kaźmierska nie umie tańczyć, to i tak nadal jest w show. Pod postami widzowie wypominają jej często także jej przeszłość. Jednak nie tylko obcy ludzie jadą po Dagmarze w komentarzach. Ostatnio krytykuje ją nawet jej dawna przyjaciółka "Edzia". To z nią przez wiele lat Kaźmierska występowała w programie Królowe życia.

Pawelec robi robotę Kawiarnia

Dagmara Kaźmierska ostro do Edzi

Chyba nikt z nas nie chciałby takiej przyjaciółki, jak Edzia. Ta zawdzięcza wiele Dagmarze Kaźmierskiej, bo to dzięki niej i udziałowi w programie Królowe życia zyskała popularność. Panie pojawiały się w show przez kilka sezonów, jednak dość niespodziewanie drogi Edzi i Dagmary się rozeszły. I choć "królowa życia" wielokrotnie starała się wyciągać rękę na zgodę, to wszystko na nic. Ostatnio Edzia mocno skrytykowała w jednym z komentarzy to, że Dagmara Kaźmierska nadal jest w programie. Jednak to chyba jej nie wystarczyło, bo po ostatnim odcinku znów zamieściła komentarz. "Dagmara, puknij się w głowę i odejdź z honorem. Twoimi umiejętnościami krzywdzić ludzi jak zawsze" - napisała Edzia. Co na to Dagmara? W rozmowie z Jastrzabpost stwierdziła, że szkoda jej Edzi, że się męczy byłą przyjaciółką. Ma też radę: Edzia, nie trać czasu, bo już błyszczeć nie będziesz. Mocne słowa, ale trudno się im dziwić...