telewizja

Dagmara Kaźmierska szybko odpadnie z programu Taniec z gwiazdami? Królowa życia się wygadała?

2024-02-26 18:06

Dagmara Kaźmierska to obecnie jedna z najpopularniejszych gwiazd w polskim showbiznesie. Przez wiele lat można ją było oglądać w programie "Królowe życia", jednak od jakiegoś czasu bryluje w Polsacie. Zobaczymy ją w najbliższej edycji show Taniec z gwiazdami. Czy jednak nie pobędzie w nim zbyt długo?

Taniec z gwiazdami: Dagmara Kaźmierska i Marcin Hakiel

Nachodząca edycja programu Taniec z gwiazdami zapowiada się naprawdę gorąco. Na ekranie zobaczymy osoby, które faktycznie są gwiazdami i zna je większość Polaków. W wiosennej edycji tanecznego show pojawią się m.in. Maciej Musiał, Roxie Węgiel i Małgorzata Ostrowska-Królikowska. Jedną z uczestniczek będzie również Dagmara Kaźmierska. To niezwykle barwna postać, którą doskonale znają fani telewizji. Dagmara przez wiele lat występowała bowiem w programie Królowe życia. Tym razem jednak zmierzy się na tanecznym parkiecie. Partnerować jej będzie Marcin Hakiel, o którym ostatnio również było głośno, głównie za sprawą rozstania z Katarzyną Cichopek, która ułożyła sobie życie u boku Macieja Kurzajewskiego. Jak Dagmara Kaźmierska poradzi sobie w programie Taniec z gwiazdami? To pytanie zadaje sobie wiele osób. Czy jednak celebrytka nie pobędzie w programie zbyt długo?

JAK NIE REMONTOWAĆ MIESZKAŃ | Pawelec Robi Robotę

Taniec z gwiazdami: Dagmara Kaźmierska powiedziała za dużo?

Ten rok zdecydowanie będzie należał do Dagmary Kaźmierskiej. Popularna celebrytka pojawi się bowiem w programie Taniec z gwiazdami, ale nie tylko. Na ekranach zobaczymy wkrótce kolejny sezon programu Dagmara szuka męża, w którym gwiazda z pomocą przyjaciela Jacka i syna Conana próbuje sobie znaleźć faceta. Na tym jednak nie koniec, bo Dagmara pojawi się też w serialu Pamiętniki z wakacji, a także w produkcji Lombard. Życie pod zastaw! Jednym słowem - królowa życia ma co robić. Przy tym wszystkim Dagmara Kaźmierska znalazła jednak i czas na Taniec z gwiazdami. Nie ukrywa jednak, że to pochłania jej czas, przez co nieco zaniedbała swój sklep, z czego ostatnio tłumaczyła się swoim fankom. Z jej ust w trakcie monologu padło zdanie: "Ale już tu się skończy ten Taniec (z gwiazdami - red.) i jakoś już po prostu będzie lepiej". Niektórzy komentujący to zdanie odebrali dwuznacznie, dziwiąc się tym słowom z ust Dagmary. O tym, kto i ile zostaje w show decydują bowiem widzowie swoimi SMSami. Czy jednak królowa życia ma plan, o którym jeszcze nie wiemy i np. zamierza odejść z programu? O tym z pewnością dowiemy się z odcinków show Taniec z gwiazdami. A to startuje już 3 marca.