Daj To Głośniej z niespodzianką dla fanów. Wiemy, kiedy premiera kolejnego kawałka!

i

Autor: Instagram.com/dajtoglosniej Daj To Głośniej z niespodzianką dla fanów. Wiemy, kiedy premiera kolejnego kawałka!

Daj To Głośniej z niespodzianką dla fanów. Wiemy, kiedy premiera kolejnego kawałka!

2021-07-07 19:03

Zespół Daj To Głośniej nie zwalnia tempa. W maju grupa wydała płytę pod tytułem „Folk Disco”, a teraz nagrywa teledyski do piosenek, które pojawiły się na krążku. Kolejnym utworem, który nie tylko usłyszą ale i zobaczą fani będzie „Mięta”. Kiedy premiera?

23 czerwca czyli w Dzień Ojca do fanów zespołu Daj To Głośniej trafił klip do utworu „Dlaczego tato (katujesz mnie tym disco polo)”. Fani, którzy kupili płytę dobrze znają kawałek, który łatwo wpada w ucho. Internauci są zachwyceni także teledyskiem oraz charyzmą i urodą wokalistki. Jednak grupa, która została okrzyknięta objawieniem 2019 roku nie zamierz spoczywać na laurach ani nawet na zdobytych już „lajkach”. Daj To Głośniej przygotowuje kolejny teledysk.

ZOBACZ TEŻ: Kuba z Playboys i Miły Pan coś kręcą!

Koniec zdjęć ? kolejny intensywny dzień za nami, tym razem padło na „Miętę”, premiera wstępnie zaplanowana jest już na końcówkę lipca, lecimy z tym ?? - czytamy na Instagramie zespołu Daj To Głośniej.

Zdjęcia do teledysku do piosenki „Mięta” powstały w Muzeum Wsi Kieleckiej. Zespół Daj To Głośniej nie podaje na razie konkretnej daty premiery teledysku, ale piosenki możecie już posłuchać, o czym piszemy na voxfm.pl tutaj.

"Mama ostrzegała" jak dobrze znasz hit Daj To Głośniej?

Pytanie 1 z 9
Na początek coś łatwego. Przed czym ostrzegała mama w piosence zespołu Daj To Głośniej
Raport z anteny 7.07, godz.10