Daj To Głośniej z nowym hitem – słuchacze oszaleli na punkcie utworu “Ze wsi dziewczyna”

i

Autor: Screenshot Youtube/ DAJ TO GŁOŚNIEJ Daj To Głośniej z nowym hitem – słuchacze oszaleli na punkcie utworu “Ze wsi dziewczyna”

Disco polo

Po “Mama ostrzegała” przyszedł czas na “Ze wsi dziewczynę”: zespół Daj To Głośniej z nowym hitem

2024-04-30 17:55

Dali światu “Mama ostrzegała”, teraz przedstawiają “Ze wsi dziewczynę” – zespół Daj To Głośniej wraca z mocnym uderzeniem i zalicza kolejny przebój. Emilia Sanecka przeszła samą siebie?

Zespół Daj To Głośniej, którego wokalistką jest Emilia Sanecka, powstał w 2019 roku i szturmem podbił świat muzyki disco polo. Ich “Mama ostrzegała” to jeden z największych gatunkowych hitów ostatnich lat (w tym momencie ma aż 212 mln wyświetleń w serwisie YouTube), który nie tylko królował na wszelkiej maści imprezach; od wesel, przez festyny, po domówki; ale pojawił się też w programie Twoja Twarz Brzmi Znajomo i głośnej komedii Netflixa “Nic na siłę” – w obu przypadkach wykonał go aktor Filip Gurłacz.

SPRAWDŹ TEŻ: “Nic na siłę”: Filip Gurłacz wymiata śpiewając “Mama ostrzegała”, choć prywatnie… nie jest fanem disco polo (WYWIAD)

Daj To Głośniej z nowym hitem – słuchacze oszaleli na punkcie utworu “Ze wsi dziewczyna”

Choć po sukcesie “Mama ostrzegała” Daj To Głośniej nie spoczęli na laurach, nie osiągnęli już AŻ TAKIEGO sukcesu (choć “Wesele w Dubaju” też narobiło sporo szumu). Czy “Ze wsi dziewczyna” to zmieni i przebije słynny debiut? Chyba śmiało możemy stwierdzić, że ma na to szansę, zwłaszcza, że doskonale nadaje się na wakacyjny przebój.

Utwór, który ukazał się na początku kwietnia, ma już 2,9 mln wyświetleń i wciąż widnieje na Karcie Na Czasie, co jak na klimaty disco polo, jest naprawdę dobrym wynikiem. Co więcej “Ze wsi dziewczyna” zbiera też masę pochwał od słuchaczy.

- Najlepsza muzyka, wesele gril popijawa. Aż życie robi się kolorowe Zajebista dziękuję !!!

- Będzie przebój Lata

- Na tą chwilę chyba moja ulubiona piosenka

- Mieszkałem w Warszawie, ale po tej piosence przeprowadziłem się na wieś

… chwalą internauci.

SPRAWDŹ TEŻ: Sławomir zdradził, za ile zagrałby na waszym weselu. Powalająca kwota?

Disco polo - dopasuj wers do artysty

Pytanie 1 z 6
"O miłość walczyć to nie wstyd"
Filip Gurłacz o pracy na planie i filmie Nic na siłę