Sławomir zdradził, za ile zagrałby na waszym weselu. Powalająca kwota?

i

Autor: AKPA Sławomir zdradził, za ile zagrałby na waszym weselu. Powalająca kwota?

Disco polo

Sławomir zdradził, za ile zagrałby na waszym weselu. Powalająca kwota?

2024-04-29 20:59

Sławomir to bez cienia wątpliwości jeden z największych gwiazdorów współczesnej muzyki disco polo. A jak to z gwiazdami bywa, jest mocno rozchwytywany i za jego występ niektórzy fani gotowi są zapłacić krocie. A ile musielibyście “wyłożyć”, by twórca “Miłości z Zakopanem” zagrał na waszym weselu?

Sławomir na weselu – ile mogłaby kosztować taka przyjemność?

Wszyscy kochamy Sławomira zarówno za jego wokal, chwytliwe piosenki (“Miłość w Zakopanem” nie bez kozery jest takim hitem) i pozytywnie zakręcony sposób bycia. Nic zatem dziwnego, że niejeden miłośnik disco polo dałby się pokroić, by idol zagrał na jego weselu – w końcu to jeden z najważniejszych dni w naszym życiu. Sęk jednak w tym, że niektóre marzenia swoje kosztują.

Sławomir, wraz z Kajrą, zawitał na półfinale Tańca z Gwiazdami, gdzie udzielił kilku krótkich wywiadów. W rozmowie z Pudelkiem opowiedział m.in. o ich przepisie na udany związek oraz właśnie o występach weselnych. Wokalista nie rzucił konkretnej kwoty, wyjaśniając, że tak duże przedsięwzięcie (gdyż gra na żywo) należałoby ustalić z jego menadżerem, ale gdy dziennikarka “przycisnęła go” nieco bardziej, stwierdził:

Gdybym miał tańczyć, byłoby powyżej 100 [tys. zł – przyp. red.].

Jak na stawki topowych polskich gwiazd nie jest to wygórowana cena, zwłaszcza, że mówimy tu o śpiewaniu (i tańczeniu!) na żywo.

SPRAWDŹ TEŻ: Dorota z “Rolnik szuka żony” broni Dagmary Kaźmierskiej. “robią ludzie burze z g**na”

QUIZ dla największych fanów disco polo

Pytanie 1 z 8
Z której piosenki Pięknych i Młodych jest ten tekst? "Dzień zaczynasz prostym słowem kocham Cię"
Sławomir i Kajra: Powstanie film dokumentalny o Sławomirze?