Dorota z Rolnik szuka żony broni Dagmary Kaźmierskiej. “robią ludzie burze z g**na”

i

Autor: AKPA Dorota z Rolnik szuka żony broni Dagmary Kaźmierskiej. “robią ludzie burze z g**na”

Celebryci

Dorota z “Rolnik szuka żony” broni Dagmary Kaźmierskiej. “robią ludzie burze z g**na”

2024-04-26 23:03

Dagmara Kaźmierska, tzw. Królowa Życia, jest obecnie na językach wszystkich. Gdy ujawniono szokujące szczegóły z jej przeszłości, internauci nie zostawili na celebrytce suchej nitki. Nie oznacza to jednak, że wszyscy… wśród obrońców skazanej niegdyś za sutenerstwo gwiazdy TV znalazła się m.in. Dorota z 10. edycji programu “Rolnik szuka żony”.

Dorota z “Rolnik szuka żony” stanęła w obronie Dagmary Kaźmierskiej

Kryminalna przeszłość Dagmary Kaźmierskiej nie jest tajemnicą. Od dawna wiadomo bowiem, że w 2009 roku Królowa Życia usłyszała wyrok za działanie w zorganizowanej grupie przestępczej, stręczycielstwo, sutenerstwo i zmuszanie młodych kobiet do prostytucji. Za kratami spędziła 14 miesięcy, a następnie prężnie rozwijała swoją karierę medialną – w ostatnich latach było o niej niezwykle głośno i wzięła nawet udział w najnowszej edycji Tańca z Gwiazdami.

Portal Goniec.pl dokopał się jednak ostatnio do akt sprawy i opublikował szokujące szczegóły – Dagmara Kaźmierska miała zlecić gwałt na jednej ze swoich podopiecznych i zgotować 24-letniej wówczas dziewczynie prawdziwe piekło. Sprawa została nagłośniona przez krajowe media, a w sieci zaroiło się od krytycznych komentarzy pod adresem Królowej Życia. Nie wszyscy stoją jednak po tej samej stronie barykady.

SPRAWDŹ TEŻ: Dagmara Kaźmierska nie pojawi się na finale Tańca z gwiazdami?! Stacja podjęła zdecydowane kroki

Dorota z 10. edycji programu “Rolnik szuka żony” postanowiła publicznie okazać wsparcie Dagmarze Kaźmierskiej i pod jednym z jej instagramowych postów zamieściła komentarz, w którym życzy jej dużo zdrowia i nazywa ją “wielką”. Na reakcję nie trzeba było długo czekać – inna internautka odpisała Dorocie, że powinna zapoznać się z treścią artykułu Gońca (którego sama Królowa Życia dotąd nie skomentowała). Dorota obstawała jednak przy swoim twierdząc, że media niepotrzebnie rozdmuchały sprawę, a od osądzania to jest bóg.

a Pani chyba nie rozumie że gazety piszą wszystko by tylko przyciągnąć czytelnika uwagę. Boże, już dawno wiedziano o przeszłości P. Dagmary a robią ludzie burze z g**na. Litości i niech ludzie patrzą na siebie a nie na cudze błędy :) to bóg jest do osadzania a nie człowiek ! – stwierdziła Dorota z “Rolnika…” w odpowiedzi.

SPRAWDŹ TEŻ: Najbardziej znienawidzeni uczestnicy polskich reality shows. Krytykowała ich cała Polska

Rozpoznasz programy rozrywkowe po ich uczestnikach? QUIZ dla prawdziwych koneserów!

Pytanie 1 z 6
Na początek coś prostego - w którym programie wystąpiła Karolina Pisarek?
Karolina Pisarek
VOX: sonda damsko męska