telewizja

Dagmara Kaźmierska nie pojawi się na finale Tańca z gwiazdami?! Stacja podjęła zdecydowane kroki

2024-04-26 13:58

Dagmara Kaźmierska nie ma ostatnio łatwego czasu w swoim życiu. Najpierw musiała pożegnać się z programem Taniec z gwiazdami z powodu kontuzji. A teraz na jaw wyszły niewygodne dla niej fakty. Czy w związku z nimi nie wystąpi w finale tanecznego show? Polsat podjął zdecydowane kroki wobec "królowej życia".

Dagmara Kaźmierska i jej przeszłość

W showbiznesie bryluje już od kilku lat, jednak w ostatnim czasie jej telewizyjna kariera nabrała zabójczego tempa. Dagmara Kaźmierska swoje pierwsze, poważne kroki w telewizji stawiała w programie Królowe życia. To tam występowała z synem Conanem, przyjacielem Jackiem i obecnie byłą już przyjaciółką Edzią. Program cieszył się dużym uznaniem wśród widzów TTV. Z czasem jednak Dagmara Kaźmierska przeszła do Polsatu. Wystąpiła w programie Dagmara szuka męża, a w ostatnim czasie można ją było zobaczyć m.in. w produkcjach Pamiętniki z wakacjiTaniec z gwiazdami. Z tanecznego show odeszła niespodziewanie tydzień temu z powodu kontuzji. I gdy już wydawało się, że jej temat nieco przygasa, nagle w sieci pojawiła się wizerunkowa bomba. Jeden z portali opublikował bowiem szczegółowy materiał o przeszłości Dagmary Kaźmierskiej. W sieci zawrzało.

Tyle Dagmara Kaźmierska zarobiła w TzG. Lepiej usiądźcie!

Dagmara Kaźmierska nie pojawi się na finale Tańca z gwiazdami?

O tym, że Dagmara Kaźmierska skrywa mroczną przeszłość wiadomo już było od dawna. Sama też nie krępowała się o tym mówić w wywiadach, a nawet w napisanej przez siebie książce. "Królowa życia" była bowiem skazana m.in. za sutenerstwo. Do tej pory nie mówiono jednak publicznie na czym dokładnie polegało jej zachowanie. Gdy jednak fakty ujrzały światło dzienne - internauci mocno się oburzyli. Nic zresztą dziwnego. Sam Polsat też podjął pewne kroki. Choć oficjalnie nadal nie pojawiło się stanowisko stacji nt. przeszłości jaką skrywa Dagmara Kaźmierska - z sieci zniknął jej program Dagmara szuka męża. Format wyleciał też z ramówki stacji. I raczej nie są to przypadkowe ruchy. Czy w takim razie "królowa życia" nie pojawi się też w finałowym odcinku programu Taniec z gwiazdami? Według nieoficjalnych informacji jest to mocno prawdopodobne.

Listen to "Odc. 5 – Powrót marynaty" on Spreaker.