Daj To Głośniej z przymrużeniem oka. Zespół pyta „Dlaczego tato (katujesz mnie tym disco polo)”?

i

Autor: YouTube.com/ DAJ TO GŁOŚNIEJ Daj To Głośniej z przymrużeniem oka. Zespół pyta „Dlaczego tato (katujesz mnie tym disco polo)”?

Daj To Głośniej z przymrużeniem oka. Zespół pyta „Dlaczego tato (katujesz mnie tym disco polo)”?

2021-06-24 8:47

Zespół Daj To Głośniej nie zwalnia tempa. Grupa, która debiutowała utworem pod tytułem „Mama ostrzegała” tym razem na tapet wzięła relacje z ojcem. Utwór pod tytułem „Dlaczego tato (katujesz mnie tym disco polo)” ma szanse na tytuł hitu lata?

W maju zespół Daj To Głośniej wydał płytę pod tytułem „Folk Disco”. Krążek miał premierę dokładnie dwa lata od wydania debiutanckiego singla – „Mama ostrzegała”. W 2019 roku piosenka została okrzyknięta najpierw hitem lata, a później całego roku. W 2021, 23 czerwca czyli w Dzień Ojca do fanów trafił klip do utworu „Dlaczego tato (katujesz mnie tym disco polo)”. Fani, którzy kupili płytę dobrze znają kawałek, który łatwo wpada w ucho. Internauci są zachwyceni także teledyskiem oraz charyzmą i urodą wokalistki.

- Przyznaje teledysk zacny, piosenka daje czaduuu ❤❤❤

- Jezuuuu, ta kobieta jest idealna! ❤A jej piosenki każda jak jedna, jest sztosiwem! Pozdrawiam!

- To raczej mnie tato pyta dlaczego go ciągle katuje tym disco polo zwłaszcza w Twoim wykonaniu ?. Jak zwykle cudownie Emila! ? - czytamy w komentarzach  pod teledyskiem.

Za realizację teledysku do piosenki „Dlaczego tato (katujesz mnie tym disco polo)” odpowiada firma Stykky Media. Na voxfm.pl publikujemy nowość od Daj To Głośniej. Myślicie, że to będzie hit na miarę „Mama ostrzegała"?

Kadra wróciła z Euro do Sopotu

"Mama ostrzegała" jak dobrze znasz hit Daj To Głośniej?

Pytanie 1 z 9
Na początek coś łatwego. Przed czym ostrzegała mama w piosence zespołu Daj To Głośniej