Piękni i młodzi

i

Autor: AKPA

SUPER TATA

Daniel Biczak z "Pięknych i młodych" pokazał jak odpoczywa po koncertach. Córki zrobiły mu najlepszy masaż!

2024-06-24 15:20

Daniel Biczak to jeden z członków zespołu "Piękni i młodzi", który zajął w grupie miejsce Dawida Narożnego. Mało kto wie, że poza sceną artysta jest szczęśliwym mężem i ojcem. Czy wiecie jak odpoczywa po koncertach? Jego ukochane córeczki robią mu wtedy masaż - mamy wideo!

Zespół Piękni i młodzi na przestrzeni lat zmienił ekipę, ale i nazwę. Czy wiedzieliście, że w 2010 roku grupa stworzona przez Magdalenę Narożną (dawniej Wolińską) i Dawida Narożnego nosiła nazwę "Technology"? Dwa lata później do zespołu dołączył Daniel Wilczewski, a grupa zmieniła nazwę na Piękni i Młodzi. Na początku grupa przyjaciół koncertowała na przyjęciach weselnych, a wszystko zmieniło się w lipcu 2013 roku, gdy opublikowali teledysk do utworu "Niewiara", który odnotował wielomilionowe wyświetlenia w serwisie YouTube. Na kolejną nowość nie trzeba było długo czekać. W listopadzie tego samego roku podzielili się klipem do utworu "Kocham się w tobie", który również osiągnął sukces. Magdalena, Dawid i Daniel zostali także finalistami siódmej edycji programu "Must Be the Music. Tylko muzyka" i od tamtego czasu ich kariera mocno się rozwinęła. W wyniku głośnej afery z udziałem byłych już małżonków, z "Pieknych i młodych" został wykluczony Dawid Narożny, a jego miejsce zajął Daniel Biczak.

Skolim - Koncert na patelni | Radio Vox FM

Daniel Biczak z "Piękni i młodzi" ma wspaniałe córeczki

Od 2020 roku w składzie "Pięknych i młodych" obecny jest Daniel Biczak - wokalista pochodzący z województwa lubelskiego, gitarzysta, realizator dźwięku, znany wcześniej z grupy Jago Young. Pochodzący z okolic Hrubieszowa artysta, na co dzień mieszka w Łęcznej, gdzie wiedzie spokojne życie. Kiedy schodzi ze sceny, planów teledysków i wychodzi ze studia nagraniowego, w domu czeka na niego nie tylko ciepły obiad, ale przede wszystkim kochająca żona i dzieci. Daniel Biczak jest ojcem trzech dziewczynek, które urodziły się jako wcześniaki. Niedawno artysta podzielił się uroczym nagraniem i pokazał jak jego ukochane trojaczki robią mu masaż po ciężkim dniu. Tylko pozazdrościć - widać, że kochają swojego tatusia najmocniej na świecie!

ZOBACZ TAKŻE: Wykształcenie Magdaleny Narożnej mocno zaskakuje. Będziecie w szoku co studiowała gwiazda Pięknych i młodych