Magdalena Narożna

i

Autor: AKPA

gwiazdy

Wykształcenie Magdaleny Narożnej mocno zaskakuje. Będziecie w szoku co studiowała gwiazda Pięknych i młodych

2024-06-11 21:58

Magdalena Narożna jest najpopularniejszą kobiecą gwiazdą disco polo. Zanim jednak tak się stało, wokalistka zdobyła całkiem inny zawód, który nie ma nic wspólnego z muzyką, a z medycyną. Kim z zawodu jest Magdalena Narożna z zespołu "Piękni i młodzi"? Ta ciekawostka może Was pozytywnie zaskoczyć.

Kim jest Magdalena Narożna wie każdy fan muzyki disco polo! Niesamowicie lubiana artystka od lat daje czadu na scenie, a w ostatnim czasie zachwyca wszystkich nie tylko talentem muzycznym, ale także spektakularną przemianą. Wokalistka zespołu "Piękni i młodzi" sporo schudła, co było następstwem zmiany nawyków żywieniowych, ćwiczeń i długich, 10-kilometrowych spacerów, które po prostu pokochała. Warto jednak wiedzieć, że jedna z czołowych artystek branży disco polo, zanim stała się sławna wiodła całkiem normalne życie. Mając 16 lat zaczęła występować jako wokalistka zespołu weselnego Magda Band i co ciekawe, w tym okresie trenowała również lekkoatletykę, a dokładnie biegi długodystansowe. To jednak nie wszystko. Kilka lat później Narożna chciała zadbać o swoją przyszłość i podjęła się studiów, które co ciekawe nie mają nic wspólnego z muzyką.

ZOBACZ TAKŻE: Dorota Gwiazdowska z zespołu MIG wiedzie szczęśliwe życie. Tylko spójrzcie na jej przystojnego męża!

Magda Narożna jest w tragicznej sytuacji zdrowotnej. Prosi fanów o pomoc

Wykształcenie Magdaleny Narożnej zaskakuje

Kim z zawodu jest Magdalena Narożna? To dopiero ciekawostka! Artystka parę ładnych lat temu chciała zadbać o swoją przyszłość i zdecydowała się na kontynuację nauki, dlatego dziś wiemy, że z zawodu jest higienistką stomatologiczną. Co ciekawe, aby otrzymać taki tytuł i wykształcenie należy podjąć studia lub udać się do szkoły policealnej na ten kierunek, a następnie na sam koniec zdać egzamin potwierdzający kwalifikację K1, czyli umiejętność wykonywania świadczeń stomatologicznych w zakresie profilaktyki i promocji zdrowia jamy ustnej oraz uczestnictwo w procesie leczenia.