Magdalena Narożna

i

Autor: AKPA, screen z Instagram/madzia_pim

rodzice gwiazd

Tak wygląda mama Magdaleny Narożnej. Gwiazda disco polo kocha ją nad życie!

2024-06-16 21:03

Ogromnym wsparciem dla Magdaleny Narożnej jest nie tylko jej ukochany i córka, ale także mama, którą kocha nad życie! Czasami gwiazda disco polo robi wyjątek i uchyla fanom tajemnice na temat swojego życia prywatnego, dlatego też wiemy jak wygląda jej rodzicielka. Panie są do siebie bardzo podobne - tylko zobaczcie!

Magdalena Narożna to niekwestionowana gwiazda sceny disco polo. Piękna blondynka szturmem podbiła branżę i szybko zaczęła nie tylko grać wielkie koncerty, ale nawet występować w programach telewizyjnych. Na początku swojej drogi wzięła udział ze swoją grupą "Piękni i młodzi" w castingu do programu Must Be The Music. Tylko muzyka i koniec końców dotarli do finału jako pierwszy w historii zespół disco polo. Później było już tylko z górki - wielkie hity, wywiady, telewizyjne koncerty, a nawet posadka jurorki w programie Disco Star. To jednak nie wszystko. W 2021 roku Telewizja Polsat zaprosiła gwiazdę do programu Twoja Twarz Brzmi Znajomo, w którym Narożna zajęła szóste miejsce.

ZOBACZ TAKŻE: Szok! Najmłodszy sobowtór Skolima wydał piosenkę. Król latino ma konkurencję?

Magda Narożna jest w tragicznej sytuacji zdrowotnej. Prosi fanów o pomoc

Mama Magdaleny Narożnej

Życie prywatne gwiazd zazwyczaj owiane jest tajemnicą i fani rzadko mają okazję dowiedzieć się czegoś więcej o swoich idolach. W dobie prężnie działających social mediów jest jednak inaczej, bowiem niektóre gwiazdy robią wyjątek i pokazują swoje życie codzienne w sieci. Do tego grona zalicza się Magdalena Narożna, która czasami zdradza fanom co słychać u niej poza sceną. Choć ukochanego trzyma w tajemnicy, to często chwali się swoim oczkiem w głowie - córką Gabrysią, ale zdarza się że na Instagramie możemy zobaczyć także jej mamę. 61-latka jest niesamowicie dumna z córki i zawsze wspiera ją nie tylko w karierze, ale też w życiu codziennym. Zastanawiacie się jak wygląda mama Magdaleny Narożnej. Poniżej pokazujemy Wam zdjęcie, które rozczuliło fanów gwiazdy disco polo. Panie są do siebie bardzo podobne!