GWIAZDY

Dorota Gwiazdowska z zespołu MIG wiedzie szczęśliwe życie. Tylko spójrzcie na jej przystojnego męża!

2024-06-19 12:05

Piękna siostra trzech braci Gwiazdowskich daje czadu na scenie. Mowa oczywiście o Dorocie, która w zespole gra na saksofonie i ciężko oderwać od niej wzrok! Okazuje się, że poza blaskiem fleszy zjawiskowa blondynka wiedzie szczęśliwe życie u boku męża i syna. Jej ukochany to prawdziwy przystojniak!

W świecie fanów muzyki tanecznej nie ma chyba osoby, która nie wiedziałaby kim jest zespół MIG. To grupa, która powstała ponad 24 lata temu, dokładnie w 2000 roku w miejscowości Pruszkowo i co ciekawe tworzy ją rodzeństwo. Dorota, Marek, Krzysztof i Sławomir Gwiazdowscy, tworzą nie tylko zgraną rodzinę w życiu codziennym, ale także zgraną paczkę na scenie. Mało kto wie, ale w pierwszym roku swojej działalności na zespół i jego twórczość miała wpływ współpraca z grupą Top One. Pierwsza piosenka wydana spod ich skrzydeł "Co Ty mi dasz" stała się niesamowicie popularna i wystarczyła chwila, by śpiewał ją prawie każdy! Później ogromnym sukcesem okazał się numer "Jej dotyk", który na Disco Hit Festivalu w Kobylnicy w 2012 roku zdobył tytułu Hit Lata. Rok później na tej samej imprezie piosenka "Dziewczyna z sąsiedniej ulicy" zajęła drugie miejsce, a w 2015 roku kawałek "Wymarzona" znalazł się na podium.

ZOBACZ TAKŻE: Tak dawniej wyglądał Dawid Narożny z Pięknych i młodych. Pamiętacie, że kiedyś nosił okulary?

Skolim - Koncert na patelni | Radio Vox FM

Dorota Gwiazdowska z MIG ma przystojnego męża!

Jak już wyżej wspominaliśmy w składzie zespołu MIG jest jedna kobieta - Dorota (po mężu Pstrągowska). Siostra Gwiazdowskich daje czadu na scenie na saksofonie i nadaje całości świeżości i piękności. Mało kto wie, że prywatnie artystka jest mamą i szczęśliwą żoną. Jej mężem jest Marek Pstrągowski, który co ciekawe oświadczył się jej 3 września 2015 roku, dokładnie w dniu urodzin saksofonistki. W jednym z wywiadów dla Polo TV, saksofonistka zdradziła, że tego dnia zadzwonił dzwonek do drzwi, a ona niczego nie podejrzewając, pobiegła je otworzyć w grubych skarpetach. Na progu zobaczyła swojego ukochanego, który nie dość że był elegancko ubrany, to jeszcze stał z dwoma bukietami w ręce i pierścionkiem zaręczynowym. Co ciekawe, Marek podarował Dorocie bukiet czerwonych róż, a jej mama dostała wówczas pomarańczowe.

W naszej galerii znajdziecie zdjęcia Doroty Gwiazdowskiej i jej braci, a także jej szczęśliwej rodziny. Trzeba przyznać, że mąż saksofonistki to prawdziwy przystojniak!

Listen on Spreaker.