Topky, Top Girls

i

Autor: screeny z Instagram/@topky_official, @zespoltopgirls

SPRAWDŹ SIĘ

Topky czy Top Girls? Zgadnij kto śpiewa te piosenki! QUIZ

2024-06-17 15:21

Topky czy Top Girls? Oto jest pytanie! W pierwszym zespole występuje duet - Angelika Żmijewska oraz Paula Karpowicz, natomiast zespół Top Girls tworzą obecnie Olga Siemieniecka, Katarzyna Grabowska-Kupidura i Natalia Siemieniecka. Czy wiesz do którego zespołu należy dana piosenka? Sprawdź się w naszym muzycznym quizie!

Scena disco polo obfituje nie tylko w przystojnych artystów, ale przede wszystkim w piękne piosenkarki. Panie urzekają słuchaczy nie tylko swoim głosem, ale także zniewalającą urodą, błyskiem w oku, śnieżnobiałym uśmiechem i zjawiskowymi stylizacjami. Nie da się ukryć, że najpopularniejsze w branży tanecznej muzyki są Angelika Żmijewska oraz Paula Karpowicz, które od września 2021 roku występują jako Topky. Wcześniej artystki były częścią zespołu Top Girls, jednak postanowiły iść własną ścieżką. W zespole została natomiast Justyna Lubas, do której dołączyły Katarzyna Grabowska-Kupidura i Natalia Siemieniecka. Niestety fani Top Girls przeżyli kolejny zawód kiedy to z ich ulubionego zespołu jesienią 2023 roku odeszła Justyna Lubas. Mimo to do pozostałych członkiń dołączyła Olga Siemieniecka i panie we trzy dają czadu na scenie!

ZOBACZ TAKŻE: Rozpoznaj piosenkę Skolima po kadrze z teledysku i sprawdź czy jesteś mistrzem! QUIZ

TOP GIRLS | ROZTAŃCZONY PGE NARODOWY 2023

QUIZ: Topky czy Top Girls? Zgadnij czyja to piosenka

Zarówno Top Girls, jak i Topky mają na swoim koncie wiele hitów. Czy wiesz do którego zespołu należy piosenka "Pokora", a do którego "Zakochana"? Poniżej mamy dla Was aż dziesięć pytań. My podajemy tytuł piosenki, a Wy zgadujecie czy dany utwór należy do zespołu Topky, czy też do grupy Top Girls. Powodzenia!

Topky czy Top Girls? Zgadnij czyja to piosenka

Pytanie 1 z 10
"Jakbyś mnie zechciał" - czyja to piosenka?